Представники Європейського союзу закликали Штати співпрацювати з партнерами під час прийняття рішень, які стосуються не однієї країни. Зокрема, мова йде про введення антиросійських санкцій.

Як повідомляє Financial Times, Єврокомісія нагадала Вашингтону, які можуть бути непередбачені наслідки, особливо що стосується зусиль Заходу по зміні енергетичних джерел з РФ. Німеччина відкрито попередила про можливу відплату в разі, якщо США накладуть санкції на їх фірми, які займаються зведенням нового балтійського трубопроводу для російського газу.

Представники комісії занепокоєні тим, що Конгрес обговорює заходи, які можуть серйозно вплинути не тільки на єдність Трансатлантичної угоди, але і на енергетичні та економічні інтереси Євросоюзу. Брюссель має намір вимагати "публічного та письмового запевнення", що Білий дім не стане застосовувати санкції таким чином, що зашкодить інтересам ЄС.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що відносини між Німеччиною і Російською Федерацією опинилися під загрозою.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще