Представники Європейського союзу закликали Штати співпрацювати з партнерами під час прийняття рішень, які стосуються не однієї країни. Зокрема, мова йде про введення антиросійських санкцій.

Як повідомляє Financial Times, Єврокомісія нагадала Вашингтону, які можуть бути непередбачені наслідки, особливо що стосується зусиль Заходу по зміні енергетичних джерел з РФ. Німеччина відкрито попередила про можливу відплату в разі, якщо США накладуть санкції на їх фірми, які займаються зведенням нового балтійського трубопроводу для російського газу.

Представники комісії занепокоєні тим, що Конгрес обговорює заходи, які можуть серйозно вплинути не тільки на єдність Трансатлантичної угоди, але і на енергетичні та економічні інтереси Євросоюзу. Брюссель має намір вимагати "публічного та письмового запевнення", що Білий дім не стане застосовувати санкції таким чином, що зашкодить інтересам ЄС.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що відносини між Німеччиною і Російською Федерацією опинилися під загрозою.

Популярні новини зараз

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще