Президент Білорусі Олександр Лукашенко готується до візиту в Україну, який запланований на 20-21 липня.

У ході робочої поїздки лідер країни зустрінеться з українським колегою Петром Порошенком і підпише ряд документів про співпрацю між двома державами, повідомляє прес-служба білоруського президента.

Зустріч Лукашенка і Порошенка пройде одразу в двох форматах - спочатку "один на один", а потім і в розширеному складі.

Основним лейтмотивом переговорів стане розвиток політичного, торговельно-економічного та гуманітарного співробітництва між Білоруссю й Україною.

"Основна увага буде приділена поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, зокрема в таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу. Планується також погодити підходи до подальшого розвитку прикордонного співробітництва", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
Після роботи наших танкістів окупанти відмовляються заходити на позиції Херсонський активіст повідомив, що між окупантами у Херсоні справжні війни: "Не можуть поділити владу" Анна Кошмал з "Сватів" потішила шанувальників домашнім фото сина: як він виріс Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"
Показати ще

Не оминуть лідери держав і таку животрепетну тему як урегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Лукашенко і Порошенко обговорять поточну ситуацію в окупованому регіоні й обміняються поглядами на міжнародну політику.

Наприкінці візиту білоруський президент підпише ряд документів, що закріплюють прагнення до співпраці у сферах економіки, науково-технічній галузі, а також культури і міжнаціональних відносин.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Лукашенко зазіхнув на "надбання" Путіна.