Ситуація з наявністю проектів для інвестування в Україні на сьогоднішній день значно краща, ніж два роки тому. Про це заявив інвестор Борис Ложкін у своєму інтерв'ю виданню "Новое время".

"Відкриття зони вільної торгівлі з Євросоюзом та Канадою стало дуже позитивним драйвером інвестицій. Тому що в Україні розміщуються нові виробництва, розраховані насамперед на ринок Євросоюзу. І туди йдуть пристойні гроші. Багато діючих бізнесів прагнуть до розширення, це також стане драйвером зростання. Тому, хто вже давно працює в Україні, простіше приймати рішення, він розуміє та приймає існуючі ризики. Але з іншого боку, що теж додає оптимізму - інвестори приходять в абсолютно нові проекти", - заявив Ложкін.

На його думку, на сьогоднішній день в Україні найбільш привабливими для інвестування є галузі, пов'язані з експортом.

"Зараз можна інвестувати в комплектуючі, що буде затребуваним в Євросоюзі, оскільки у нас вільна зона торгівлі з ЄС, в енергетику, сільське господарство. Наприклад, в агрохолдинги або сервісні компанії, які можуть з агрохолдингами взаємодіяти. Що заважає налагодити виробництво дронів для сільського господарства, які можуть, до речі, бути дуже цікавим продуктом для експорту? Навколо сільського господарства, на мій погляд, дуже багато недоінвестованих ідей", - зазначив Ложкін.

Як повідомлялося, Борис Ложкін і Андрій Пивоварський заснували інвестиційну компанію. Зараз компанія "Самаан Капітал" займається пошуком об'єктів для власних інвестицій, вихід на етап створення інвестиційних фондів та залучення інших інвесторів планується протягом двох років.

Популярні новини зараз

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще