У доньки глави українського уряду Володимира Гройсмана знайшлася фірма, зареєстрована в британській столиці "2100 consultancy ltd". З'явилася вона на ринку в травні минулого року.

За інформацією реєстру "Companies House", Юлія Гройсман - директор і єдиний власник фірми зі статутним капіталом 1 фунт стерлінгів.У графі вид діяльності зазначено "Solicitors". Солісістер - це категорія правозахисників в Великобританії, які займаються підготовкою судових матеріалів для баристера - адвокатів вищого рангу. Сама Юлія Гройсман працює солісістером в компанії "Gvc Marketing (UK) Limited", яка спеціалізується на ігровому і букмекерському бізнесі.

Юлія Гройсман 1991 року народження є донькою дружини Володимира Гройсмана. Вищу юридичну освіту вона отримала в Лондонському університеті.

Популярні новини зараз

Рекордне "бабине літо" у жовтні: синоптик вразив прогнозом погоди, такого не було з позаминулого століття

Ігор Лесєв попередив українців про гірку долю Донбасу: "Затр*хати всіх..."

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще


Кримінальну справу щодо факту можливої підробки диплому Володимира Гройсмана було порушено в жовтні 2017 року за зверненням позафракційного депутата Віталія Купрія.

Заявник вважає, що диплом спеціаліста, отриманий Гройсманом, міг бути підроблений. Так, голова уряду отримав його за період навчання із 2002 по 2003 роки. Нардеп, в свою чергу, наполягає, що законодавством про освіту, яке діяло на той час, передбачався термін навчання не менше ніж 5 років.

Разом з тим варто зазначити, що раніше Михайло Шнайдер на власній сторінці у  Facebook зазначив, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман абсолютно не виконує обіцянок, які давав при вступі на посаду, українці не задоволені його роботою. 

Він запитує у Гройсмана, коли народ нарешті побачить результати двухрічного правління.

Гройсман - студентам: Ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен

Нагадаємо, міністр-дієтолог залишив українців без пенсії.

Як повідомляв "Знай.ua" чому жадібна та брехлива влада приречена.

Також "Знай.ua" писав, що уряд Гройсмана затягне "газовий зашморг" на шиї українців.