Український Монетний двір планує в найближчому майбутньому вийти на міжнародний ринок і карбувати монети не тільки для себе, але і для інших держав на замовлення.

Про це заявив керівник Національного банку України (НБУ) Яків Смолій під час привітальної промови: колектив підприємства відзначав 20-річний ювілей. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"Голова Національного банку України Яків Смолій... заявив, що в планах підприємства - вихід на міжнародний ринок", - йдеться в повідомленні Нацбанку.

Монетний двір відзначає 20-річний ювілей з початку роботиТакож тут нагадали, що за двадцять років роботи на Монетному дворі викарбувані майже 10 мільярдів розмінних і обігових монет, близько 20 мільйонів пам'ятних та інвестиційних монет, виготовлено 75 найменувань державних нагород, загальна кількість яких перевищує 10 мільйонів штук.

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що нове валютне законодавство, яке готується впровадити українська влада, відрізняється рядом системних недоліків. Законопроект №8152 "Про валюту" містить ряд спірних моментів, незважаючи на наявність в ньому позитивних аспектів. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву Тетяни Богдан, доктора економічних наук, завідуючої відділом державних фінансів експертно-аналітичного центру "Оптима".

Ми також писали про те, Національний банк України планує в найближчому майбутньому вивести з обігу дрібні паперові купюри. Так, тепер 1,2,5 і 10 гривень замінять монетами, зразки яких вже презентували українцям. Представники регулятора пояснили, що таким чином держава намагається досягти оптимального співвідношення між якістю і кількістю купюр та монет в обігу. До всього іншого, це наблизить нас до досвіду інших європейських держав, у яких в обігу вже давно є монети номіналом 1 і 2 євро.