Сергій Бернацький, один з колишніх охоронців одіозного президента-втікача Віктора Януковича, розповів на засіданні Оболонського суду, що на боса готували замах. За його словами, це сталося в Харкові, куди Янукович планував відправитися на "З'їзд депутатів всіх рівнів" 22 лютого 2014 року.

Бернацький, який проходить у справі Януковича як свідок, заявив, що служба безпеки екс-президента вирішила скасувати поїздку, коли отримала інформацію про можливий замах на главу держави.

Колишній охоронець додав, що під час розмови з екс-керівником штабу президентської служби безпеки Павленком він дізнався, що до моменту прибуття Януковича в Палаці спорту, в залі вже знаходилося близько 200 осіб, які зайшли без допуску.

"Хто ці люди, сказати ніхто не міг. Він сказав, що серед цих людей є група, завдання якої ліквідувати президента під час з'їзду. А друга подібна група, сказав Павленко, була на вулиці. Тобто, якщо не спрацює основна, то повинна була спрацювати друга - резервна. Із застосуванням вогнепальної зброї, пляшок із запальною сумішшю. Найвразливіше місце - при посадці в автомобіль", - розповів свідок.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Дубинський заявив, створення антикорупційного суду в Україні лише на перший погляд є позитивним рішенням. Зокрема, він відзначив, що не поділяє надмірної радості українського суспільства від того, що в Україні імовірно почне діяти антикорупційний суд, який на його думку буде підконтрольний США.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Тіна Кароль зізналася, чому відмовилася від м'яса: "Я прокинулася і відчула..."

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Ми також писали про те, що Петро Порошенко бореться за те, щоб Віктору Януковичу повернули звання президента. Для цього президент Порошенко написав відповідне звернення в Конституційний суд, і офіційно його зареєстрував.