Ні для кого не є секретом, що Кабінет Міністрів України на закритому засіданні 23 травня п. р. проголосував за перепідпорядкування Державної фіскальної служби безпосередньо Кабінету міністрів України.

ВГО «Асоціація платників податків України» з цього приводу хоче зазначити наступне. При створенні ДФС України вона була підпорядкована саме Кабміну. Впродовж останніх 3 років реформування ДФС відбувалося в безпосередній її підпорядкованості Мінфіну.

Виникає ряд питань. Що ж було зроблено вагомого і позитивного Мінфіном в цьому напрямку, як безпосереднім керівником ДФС?

КМУ в цілому є вищим органом виконавчої влади України, Прем’єр-міністр України є її очільником, які розробляють та впроваджують основні напрями економічної політики України та несуть політичну відповідальність за стан справ у дорученій сфері державного управління. Через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади він спрямовує, координує та контролює діяльність підпорядкованих органів. Асоціація платників України вважає, що і Прем’єр-міністру України і членам Кабміну, які проголосували за перепідпорядкування ДФС України безпосередньо Кабміну, видніше, як скоординувати та реалізувати дії під час реалізації економічної політики та якому саме органу це зробити.

Слід зазначити, що Держаудитслужба також підпорядкована безпосередньо Кабміну.

Популярні новини зараз

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Показати ще

Враховуючи зазначене, Асоціація платників податків України вважає недоцільно в даний час піднімати «ажіотаж» навколо прийнятого рішення вищого органу виконавчої влади України – Кабміну, яке зумовлене певною мотивацією із-за постійних конфліктів, що не приносять ніякої користі. Вважаємо, що варто дочекатися результатів запровадження економічних реформ, в тому числі реформування Кабміном ДФС України і лише тоді давати їм оцінку.

ВГО «Асоціація платників податків України»