Міністр соцполітики розповів про те, як нараховується пенсія екс-президентам.

В Україні взагалі немає поняття спеціальної пенсії для колишніх президентів держави, тому це питання потрібно вирішити на законодавчому рівні і ввести довічне грошове утримання для екс-гарантів. Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

“У нас з Леонідом Кравчуком була розмова перед прийняттям закону про пенсійне забезпечення. Він звернув мою увагу, що жодним законодавчим актом не передбачено пенсійне забезпечення колишніх президентів. І це неправильно”, – вважає міністр.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Світлана Лобода зворушливо переспівала Кузьму Скрябіна та шокувала всіх: "Не можу повірити" Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб
Показати ще

При цьому розміри пенсій колишніх глав держави Рева називати не став, але зазначив, що всі вони (за винятком Віктора Януковича) отримують пенсію, як екс-нардепи.

“Тому на сьогоднішній день колишні президенти, а вони всі були нардепами, отримують пенсію як народний депутат, але не як президент. Я вважаю, що це потрібно переглянути. Ми повинні визначити розмір довічного грошового утримання президента. Це навіть не повинна бути пенсія”, – підкреслив урядовець.

За його словами, розмір цієї виплати повинен бути прив’язаний до поточного прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, нещодавно колишні президенти України підтримали ідею Петра Порошенка про створення єдиної помісної Української православної церкви. Так, Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко звернулися до українців із закликом об’єднатися навколо створення єдиної церкви.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що колишні президенти визначили найталановитіших українок.

Автори ідеї намагаються консолідувати жінок у бізнесі, політиці, соціальній сфері, аби обмінятися досвідом та допомогти їм розвиватися. Всього було запрошено 1000 жінок з 20 країн світу, зокрема – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Відкриття Форуму довірили першому українському президенту Леоніду Кравчуку:

"Я б додав до назви Форуму – Форум краси, енергії і розуму. Жінка робить нам простір миру і любові. Вдалося головне: Україна живе 27 років, і вона будується, змінюється. Зараз вона інша, і зрушити її в протилежний бік вже неможливо. Ми будуємо нове демократичне життя, але в нас є ціла низка проблем, і я сподіваюся, що ви долучитеся до їх вирішення", - прокоментував він.