Україні необхідно офіційно перенести святкування Дня перемоги над нацизмом з 9 травня на 8-е, однак у влади не вистачає для цього політичної волі.

Про це заявила українська письменниця Лариса Ніцой в ефірі ObozTV.

"Наші політики - це в*та, "сепарня" і відсталий сегмент української нації, який веде нас не вперед, а тягне нас назад в "русский мир", - заявила Ніцой, говорячи про необхідність перенесення святкової дати.

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

"Нам треба розривати зв'язки з радянським минулим. 9 травня - радянське свято. Сусідня країна ввела "Безсмертний полк", а у нас в країні є путінська опора, яка підтримує це свято... Це вони заводять Путіна в нашу країну і об'єднують наші народи в один", - підкреслила письменниця.

За словами Ніцой, ніхто не повинен забороняти святкувати 9 травня, але держава має на офіційному рівні зробити вихідний 8 травня.

"Треба витісняти радянську традицію. Не забороняти, а саме замінювати українськими смислами. Міністерство культури на 8 травня пропонує для всієї країни загальну святкову програму. Держава робить вихідний 8 травня. Свято День перемоги було патріотичним, з любов'ю до батьківщини. Залиште цей патріотизм і любов до батьківщини, але вже до України", - пояснила вона.

Письменниця зазначила, що "9 травня якщо хтось хоче вийти, нехай вийде", але при цьому: а) це буде робочий день; б) країна вже відсвяткувала 8 травня.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", всіх громадян України потрібно зобов'язати здавати іспит з державної мови. Сертифікат на знання української мови має стати обов'язковою умовою для влаштування на роботу.

Про це заявила в ефірі ObozTV українська письменниця і громадський діяч Лариса Ніцой.

На її думку, здати іспит і отримати сертифікат на знання мови не складе ніяких труднощів навіть для російськомовних українців.

Нагадаємо, власник великих торгово-розважальних центрів, блогер і письменник Гарік Корогодський нецензурно висловився у бік дитячої письменниці Лариси Ніцой, яка заявила про "відстріл пів-Києва" у часи СРСР через українську мову.