Україна пропонує, щоб на Донбасі безпеку забезпечили миротворці й поліцейські, а потім міжнародне співтовариство допомогло організовувати вибори та охорону кордону. Росія ж противиться цьому. Це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін журналістам у Німеччині.

Україна пропонує, щоб на Донбасі безпеку забезпечили миротворці й поліцейські, а потім міжнародне співтовариство допомогло організовувати вибори та охорону кордону.

Росія ж противиться цьому, розповів міністр закордонних справ Павло Клімкін журналістам у Німеччині на полях Мюнхенської конференції щодо безпеки.

Клімкін заявив, что Інститут Хадсона і Річард Гован зробили доповідь щодо миротворців.

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

"На її основі можна починати серйозні розмови, а не займатися такими трюками, як Росія займається, кажучи, що давайте спочатку вздовж лінії дотику (миротворці були – ред.), а потім ми це все провокаціями заблокуємо, а потім будемо вимагати, щоб ситуація або йшла так, або ми з вас витискуємо щось таке", – сказав голова МЗС.

Він сказав, що кількість миротворців важлива, але "основне – що Росія забирається з Донбасу, виводячи свої сили і зброю, і передає контроль за окупованими територіями міжнародному співтовариству, яким чином це буде відбуватися, за якою послідовністю".

Клімкін зазначив, що міжнародне співтовариство буде допомагати організовувати вибори на Донбасі та охорону кордону, – але Росія все одно не погоджується на це.

"Все зрозуміло: вони хочуть залишити Донбас під своїм контролем, легітимізувати його, а потім намагатися його як своєрідного троянського коня запихувати у склад України. Такого не буде", – сказав міністр.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у понеділок, 19 лютого, Україна подасть в Гаазький суд позов про порушення Російською Федерацією морського права.