У разі посилення інфляційного тиску Національний Банк України посилить монетарну політику та введе валютні обмеження. Це може трапитися, якщо МВФ не надасть Україні черговий транш.

Цю інформацію на спільній конференції центробанків України та Польщі повідомив глава НБУ Яків Смолій, пише Інтерфакс-Україна.

Смолій зазначив, що НБУ готовий вводити певні обмеження для запобігання можливого виведення капіталу.

"Якщо зростатиме інфляційний тиск, безумовно, НБУ посилюватиме монетарні інструменти для стримування інфляції, будемо вводити певні обмеження для запобігання можливого виведення капіталу", - заявив Смолій.

За словами глави НБУ, під час засідання комітету монетарної політики, розглядалося питання можливих сценаріїв розвитку подій у разі відсутності чергового кредитного траншу МВФ.

Популярні новини зараз

Українці знайшли вагому причину скасувати тариф на доставку газу: вся справа у трубах

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", прихильники і противники співпраці з МВФ в Україні завжди ділилися на дві групи: ті, хто "за" у зв'язку з тим, що черговий транш "пече стегно" та дозволяє "шаркнуть до душі", і ті, хто "проти", тому що їм не перепадає.

Реального дискурсу щодо співпраці з МВФ і оцінки того ефекту, який Україна отримує від оного, як не було, так і немає. Ну або майже немає. Фінансовий аналітик Олексій Кущ спробував заповнити цю глибоку лакуну.

Також портал повідомляв про те, що сукупний державний (прямий) і гарантований державою борг України в квітні 2018 року скоротився на 0,41%, або на $ 0,32 млрд, - до $ 77,05 млрд. Станом на квітень державний борг України становить 1,749 трлн грн.

Сукупний державний (прямий) і гарантований державою борг України в квітні 2018 року скоротився на 0,41%, або на $ 0,32 млрд, - до $ 77,05 млрд. Станом на квітень державний борг України становить 1,749 трлн грн.

Крім того, нагадаємо, що приведення цін на газ для населення до ринкового рівня може призвести до різкого зростання одержувачів субсидій і розбалансування державного бюджету. Про це журналістам розповів експерт з питань енергетики Валентин Землянський, - передає facenews.ua.