У Києві під час виступу президента Петра Порошенка з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності військовий почесної варти втратив свідомість. 

Військовий знепритомнів на очах у Порошенка: третій випадок за останні роки

Солдату стало зле, втім охоронці швидко підхопили його і вивели з заходу. Згодом, варту довелося змінити.

Цікаво, що 25 листопада в Києві біля Національного музею "Меморіал жертвам Голодомору" відбулися заходи на вшанування пам'яті загиблих у роки голодоморів. У заходах брав участь президент Петро Порошенко. Під час заходу стало погано солдату з почесної варти, його забрала карета "швидкої".

Дивіться: Під час виступу Порошенка солдат почесної варти знепритомнів

Те ж саме повторилося наприкінці березня. На запланованому урочистому заході, присвяченому річниці появи Національної гвардії України, солдат також знепритомнів. Чоловік впав на землю якраз у той час, коли Порошенко виголошував промову, за якою повинна була послідувати хвилина мовчання за загиблими бійцями в зоні АТО.

Тоді інцидент списали на "людський фактор" і не витривалий організм, командування знітилося, а от товариші по службі навпаки – вступилися за солдата, зазначивши, що він точно ні в чому не винен, бо таке неможливо контролювати.

Дивіться: Під час урочистостей з нагоди 4-річниці Нацгвардії трапився інцидент: подробиці

Нагадаємо, президент Петро Порошенко привітав українців із Днем Незалежності.

Як повідомляв Знай.ua, журналісти підготували українцям подарунок з нагоди Дня Незалежності.

Також Знай.ua писав, у мережі оприлюднили ролик з урочистого військового параду у центрі Києва, приуроченого до Дня Незалежності.