В Україні продовжується корупційна епопея, пов'язана з проведенням міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 у Києві. Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману слід було не роздавати нагород крадіям-менеджерам, а створити слідчу комісію й покарати винних у розтраті 15 мільйонів євро.

Про це повідомив народний депутат Євген Рибчинський в Facebook. Він розповів, що зустрічався з урядовцями й говорив про можливі проблеми через загрозу блокування 15 мільйонів євро в Швейцарії, які Україна внесла на рахунок в якості гарантії платоспроможності країни.

"Зрештою Швейцарія таки заблокувала 15 мільйонів євро України, які були внесені, як гарантія платоспроможності України. Заблокувала саме за численні скарги зарубіжних учасників тендерів. Тепер Кабмін схвалює закупівлю Міністерством юстиції юрпослуг для повернення заблокованих фінансових гарантій належного проведення "Євробачення-2017"", - пояснив нардеп.

Рибчинський закликав Гройсмана розібратися у цій справі, знайти винних, а гроші повернути в казну. Крім того, за його словами, слід якомога швидше розрахуватися в підрядниками конкурсу.

"Володимире Борисовичу! Візьміть голову оргкомітету конкурсу за феберже і витрясіть з нього і його поплічників вкрадені у народу України мільйони! Якщо, звичайно, у Вас феберже крутіші!!!" - заявив народний обранець.

Популярні новини зараз

Бред Пітт і Шерон Стоун відновили старі стосунки

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Євген Рибчинський розповів, скільки грошей розікрали на проведення Євробачення-2017.