Днями російський бізнесмен Євген Чичваркін зробив гучну заяву про майбутнє російського президента Володимира Путіна. На його думку, диктатор країни-агресора не помре своєю смертю.

«Від старості він точно не помре. Пам'ятайте, коли лікували Єльцина, був такий лікар Майкл Дебейки? Я думаю, це найкращий випадок, який може бути», - сказав він.

Але бізнесменові, звичайно, далеко до справжніх провісників і астрологів, які можуть заглянути у майбутнє. Тому ми вирішили звернутися до тих, хто розмовляє з духами, і відштовхуючись від їх прогнозів, припустити, яким чином піде в інший світ російський цар Володимир Путін.

Від страшної хвороби

Прямолінійніше всього висловилися Афонські старці, які свого часу наклали на Путіна анафему за гріховні грабежі, обмани і прагнення до війни. За прогнозами старців диктатор попрощається з життям вже дуже скоро, у 2019 році. І причиною його смерті буде хвороба.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Дзідзьо розкрив деталі розлучення зі Slavia: "Я людина порядна, і доведу це"

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

З таким прогнозом згодна і ясновидиця Юлія Мечникова, яка брала участь у шоу «Битва екстрасенсів».

«Путін дуже скоро помре через хворобу, - впевнена вона. - І у нього будуть дуже сильні передсмертні муки. Все це йому буде дано за його гріхи. Адже рано чи пізно це повинно статися і ненависть такої величезної кількості людей його наздожене».

Приберуть свої ж

Є серед передбачень і таке, яке, напевно, чекають дуже багато у світі. Воно стосується замаху на Володимира Путіна. Про такий перебіг подій повідав відомий астролог Влад Рос. Саме він передбачив анексію Криму, втечу Віктора Януковича і смерть його сина.

«Путін скоро потерпить сильну невдачу в якихось міжнародних переговорах, - сказав він. - І це може спричинити за собою те, що його спробують прибрати близькі люди, з його оточення».

Єдино, що не зміг точно сказати астролог, так це те, чи буде це замах вдалим чи ні.

Під час сексу

Звичайно, не залишили ми без уваги і передбачення найвідомішої ворожки в світі Ванги. Вона також не залишила життя Володимира Путіна без уваги, при чому в своїх видіннях вона називала його не інакше, як диктатором.

«Цей диктатор буде вбитий у третьому кварталі 2020 року, - йдеться в її прогнозі. - І помре він від задухи. Відбудеться це під час сексу зі спортсменкою (не секрет, що Путіну приписують роман з гімнасткою Аліною Кабаєвою - авт.). Під час інтиму вони виберуть неправильну позу, він почне задихатися і помре».

Також у прогнозі Ванги написано, що після смерті російського президента в багатьох країнах будуть організовані гуляння, а в деяких цей день зроблять вихідним.

Путін вже мертвий

Варто відзначити, що більшість ясновидців, екстрасенсів та відьом, до яких звертався Знай.ua з пропозицією заглянути у майбутнє російського диктатора - відмовляли. І лише провидиця Світлана Калашник пояснила нам чому - вони так обходять цю тему.

«А чому ви думаєте, що Володимир Путін ще живий?», - загадково запитала вона.

І дійсно, якщо згадати, скільки разів російського президента ловили на використанні двійників, цілком можливо, що колись один з них і зайняв місце справжнього Путіна. Більш того зовсім недавно його колишня дружина Людмила заявила про це на весь світ.

«Мого чоловіка, на жаль, вже давно немає в живих. Я змушена зізнатися в цьому публічно, тому що не можу більше бачити, що діється від його імені. Це страшні люди. Вони ні перед чим не зупиняться. Я боюся, що тепер вони вб'ють мене і дочок також, як вбили його», - заявила вона одному з німецьких видань.

Вона повідала, що свого часу до них додому приїхали якісь люди, перевернули все догори дном, переглянули всі папери і всі стіни простукали.

«Мені вони сказали тільки одне: «Якщо хочеш жити - мовчи». На всі питання про чоловіка коротко відповідали, що він скоро приїде, що в інтересах національної безпеки мені не варто це ні з ким обговорювати, - повідомила екс-дружина президента РФ. - Потім вже я дізналася, що вбивство Володимира готувалося заздалегідь, його усунули тоді, коли перший двійник був практично готовий зайняти його місце. Зовні він, звичайно, був дуже схожий на Путіна - я була вражена. Але це бувла зовсім інша людина».

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв про те, що стало відомо, за які слова Путін смертельно образився на Сенцова.