Позафракційний нардеп Володимир Парасюк пояснив свою бійку з екс-міністром оборони, головою Управління державної охорони України Валерієм Гелетеєм відстоюванням своєї чоловічої гідності.

Про це нардеп заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту "Знай.ua".

На питання про те, через що власне стався сьогодні біля стін парламенту у нього конфлікт із Валерієм Гелетеєм, Парасюк заявив:

"Через те, що пан Гелетей мене образив. І я відстоював свою чоловічу гідність. Я не дозволю, тим більше, таким людям, як Гелетей, мене ображати. Ось і все".

На уточнення про те, що ж сказав на адресу нардепа екс-міністр оборони, Парасюк заявив, що не може це коментувати. Оскільки, за його словами, "це буде виходити за рамки нормальної лексики".

При цьому, коментуючи, чому раптом Гелетей нібито почав висловлювати на його адресу неприємні речі, Парасюк зазначив:

"Я спокійно у нього запитав, чи не забагато він сюди (під стіни ВРУ. - Ред.) привів охорони, чи не забагато тут рамок, сіток і тому подібних речей? На що він почав до мене, по-перше, звертатися на ти. А потім мене обізвав. Ось за це він відповів", - пояснив політик.

При цьому Парасюк заявив, що йому все одно, чи буде нинішній глава Управління державної охорони України подавати заяву в правоохоронні органи після того, що сталося.

"Та мені все одно... Я вам ще раз кажу, коли такі люди, як Гелетей, будуть ще паплюжити дійсно мою честь, тоді мені точно нічого вже робити на цій грішній землі. Тому я такими методами буду її відстоювати. Суто чоловічими. Нехай відповідає за свої слова. Я йому не хтось там із підворіття. Або, я з ним корови не пас, і він мені не друг і не товариш", - заявив нардеп.

Додавши, що Гелетей для нього взагалі є ворогом.

"І взагалі, людиною, яку я зневажаю і вважаю, що він повинен сидіти в тюрмі", - резюмував політик.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Володимир Парасюк влаштував бійку з головою УДО Валерієм Гелетеєм під стінами Верховної Ради.