Трамп заявив про захоплення п'яти «найбільш розшукуваних» терористів ІГІЛ, за допомогою підроблених повідомлень Telegram.

Президент США запевняє, що за допомогою фейкового листування в популярному меседжері, терористів заманили з Сирії прямо в Ірак.

Росія, в свою чергу, під виглядом боротьби з тероризмом намагалася отримати доступ до листування користувачів, а при відмові намагалась заблокувати Telegram. В результаті заблокували купу непричетних сайтів, порушили роботу багатьох компаній і доставили незручності безлічі людей.

Експерти твердять: рішення блокувати Telegram було ухвалено через те, що російській владі впродовж багатомісячного протистояння не вдалося переконати засновників Telegram, Павла Дурова і його брата, передати російським спецслужбам коди доступу до системи, що дало б можливість представникам спецслужб читати приватне листування громадян.

Популярні новини зараз

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Кейт Міддлтон змінила зачіску і приміряла вбрання нареченої: найкращий образ з часів весілля з принцом Вільямом

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" розповів про "поповнення": "Будемо дивувати"

Показати ще

Сьогодні, незважаючи на всі перипетії, Telegram продовжує працювати.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що Telegram збирає на вас досьє, оскільки було створено сервіс Telegram Passport, який дозволяє ідентифікувати особу користувача месенджера, і тестує його в закритому режимі. Відомо, що новий сервіс дозволить передавати сервісів-партнерам Telegram персональні дані, які користувач завантажує в месенджер. Після цього можна буде користуватися послугами цих сервісів як всередині Telegram, так і на сайтах сервісів.

Крім основних документів, Telegram Passport зможе збирати паспорта, закордонного паспорту, водійські права, комунальні рахунки, довідки про банківські рахунки, а ще просити сфотографуватися користувача.

Доступ до переданим Telegram персональних даних та копій документів буде зашифровано паролем двофакторної аутентифікації, як це робиться з звичайними повідомленнями. Сервіс отримає ці дані, тільки коли користувач сам підтвердить згоду їх передати.

Telegram Passport - перший сервіс для майбутньої блокчейн-платформи месенджера TON (Telegram Open Network), говорять джерела газети.