Telegram створив сервіс Telegram Passport, який дозволяє ідентифікувати особу користувача месенджера, і тестує його в закритому режимі.

Відомо, що новий сервіс дозволить передавати сервісів-партнерам Telegram персональні дані, які користувач завантажує в месенджер. Після цього можна буде користуватися послугами цих сервісів як всередині Telegram, так і на сайтах сервісів.

Крім основних документів, Telegram Passport зможе збирати паспорта, закордонного паспорту, водійські права, комунальні рахунки, довідки про банківські рахунки, а ще просити сфотографуватися користувача.

Доступ до переданим Telegram персональних даних та копій документів буде зашифровано паролем двофакторної аутентифікації, як це робиться з звичайними повідомленнями. Сервіс отримає ці дані, тільки коли користувач сам підтвердить згоду їх передати.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп
Показати ще

Telegram Passport - перший сервіс для майбутньої блокчейн-платформи месенджера TON (Telegram Open Network), говорять джерела газети.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що перед квартальним фінансовим звітом Apple аналітики несхвально відгукувалися про рівень продажів iPhone X. Однак, ситуація докорінно змінилася. Сильні фінансові показники Apple спонукали мільярдера Уоррена Баффета закупити ще більше акцій компанії. Також знайшлася пара слів про компанії і у засновника Microsoft Білла Гейтса.

В інтерв'ю CNBC Білл назвав Apple "приголомшливою компанією": "Топові технологічні компанії зараз демонструють дуже сильну прибуток. Але Apple заробляє більше за всіх. Це не спекулятивна технологічна компанія, яка тільки продовжує втрачати гроші" - зізнався Гейтс.

Похвалу на адресу компанії висловив і Баффет: “Ми купили близько 5% компанії. Я б хотів володіти сотнею відсотків... Нам дуже подобається економіка їх діяльності. Нам подобається менеджмент і те, як вони думають".