Через блокування месенджера Telegram в Російській Федерації Роскомнаглядом, було виявлено близько 400 нештатних ресурсів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, на "гарячу лінію" про проблеми в роботі надходили звернення, але лише в 1,3 тис. були вказані конкретні інтернет-ресурси або IP-адреси. Про це стало відомо завдяки повідомленням прес-служби Роскомнагляду.
"Перевірки показали, що нештатна робота 400 ресурсів, зазначених у цих 1,3 тис. зверненнях, була тим або іншим чином пов'язана із заходами, які вживаються Роскомнаглядом та операторами зв'язку для виконання рішення суду по Telegram", - розповіли в Роскомнагляді.
Керівник Мінкомзв'язку РФ Микола Нікіфоров заявив 7 травня, що до Роскомнагляду надійшло близько 46 тисяч звернень зі скаргами на неправомірне блокування інтернет-адрес.
Суд 13 квітня 2018 року виніс рішення про блокування Telegram в РФ за невиконання вимоги ФСБ про надання ключів для дешифрування повідомлень користувачів.
Роскомнагляд з 16 квітня почав блокувати VPN і проксі-сервіси, які надавали доступ до месенджера в РФ. А також IP-адреси Amazon, Microsoft і Google, які месенджер використовував для обходу блокувань. У результаті багато користувачів та власники інтернет-ресурсів зіткнулися з труднощами при доступі до сервісів та сайтів.
Як повідомляв портал "Знай.uа" в українському інтернет-просторі невідомими був створений Telegram-бот, який поклав кінець анонімності в мережі. Він лише за номером телефону видає ім'я та прізвище власника.
При цьому новостворений Telegram-бот має у своїй базі приблизно 30 млн українських номерів. Як виявилося, вони були зібрані з сайтів work.ua, rabota.ua і Android-додатків. Про це повідомляє AIN.
Telegram-бот дуже простий у користуванні. Для того, щоб дізнатися особу того, хто телефонував, достатньо ввести номер у форматі 380ххххххххх і відправити запит. У разі, якщо дані вже внесені і є в базі нового сервісу, моментально з'явиться ім'я та прізвище людини, до якої прив'язаний цей номер.