На жаль, кількість людей, які страждають від раку грудей збільшується з кожним роком.

Тому ми рекомендуємо ознайомитися з 10-ма простими правилами, які допоможуть зміцнити твою здоров'я. Про них розповідає Clutch.

Правильні продукти

Збалансована дієти здатна не тільки поліпшити якість життя, але і перешкодити розвитку ракових захворювань, зокрема онкології грудей. Зі збільшенням кількості корисних продуктів в раціоні, зменшується кількість оброблених цукрів і простих вуглеводів, так як вони створюють запалення і кислотність в організмі.

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Фізичне навантаження

Фізична активність знижує загальний ризик раку молочної залози приблизно на 10-30%. Навіть 30-хвилинна пробіжка п'ять днів на тиждень має захисний ефект. Трохи спорту і ймовірність раку стане не такою високою.

Тривале годування грудьми при можливості

Відповідно до одного з досліджень, ризик появи раку знижується на 4,1% за кожні 12 місяців грудного вигодовування. Таким чином, чим довше ти годуєш грудьми, тим краще для здоров'я грудей і дитини. Передбачається, що більш низький рівень естрогену в організмі під час лактації відповідає за зниження ризику. Гормон естроген підживлює 80% всіх випадків раку молочної залози.

Відмова від тютюну

Куріння сигарет пов'язане з підвищеним ризиком раку молочної залози у жінок і, в цілому, жахливо позначається на тілі.

Стабільна здорова вага

У всіх нас є ідеальна вага для нашого тіла. Намагайся залишатися в своєму здоровому діапазоні. Ожиріння підвищує ризик раку молочної залози, особливо після менопаузи, коли частіше зустрічається рак молочної залози.

Натуральна косметика

Сьогодні в косметичних продуктах багато небезпечних і токсичних речовин. І багато з них пов'язані з підвищеним ризиком проблем зі здоров'ям і раком. За неофіційною статистикою 99% агресивних пухлин раку молочної залози мають в них парабени, які є одними з найбільш поширених консервантів, вони знаходяться в дезодорантах, шампунях і лосьйонах для тіла.

Відсутність гормонів

Менопаузальна гормональна терапія підвищує ризик розвитку раку молочної залози. З 1999 по 2005 рік рівень захворюваності на рак молочної залози в США знизився приблизно на 2% в рік. Зниження спостерігалося тільки у жінок у віці 50 років і старше. Одна з теорій полягає в тому, що це зниження було частково пов'язано зі зменшенням використання замісної гормональної терапії.

Підтримка лімфи

Лімфатична система являє собою односторонню систему судин і вузлів, яка проходить по всьому тілу від ніг до серця, від рук до серця і від голови до серця. Вся наша імунна функція залежить від руху і протікання лімфатичної системи. Рідина, звана лімфою, переміщається по всьому організму, руйнуючи хвороби, які викликають мікроорганізми (патогени). І оскільки в лімфатичної системи немає «насоса», як в серцево-судинній системі, вона покладається виключно на рух тіла, щоб рухатися. Щоденний самомасаж, соляні скраби і суха чистка може все тримати лімфу в хорошому стані. Обов'язково завжди рухайся в напрямку, в якому лімфа хоче рухатися, тобто, до серця.

Догляд за собою і відвідування лікаря

Звичка регулярно вивчати груди - може врятувати життя. Познайомся зі своїми грудьми. І якщо є будь-які зміни в тканині грудей, ти зможеш їх помітити і вчасно звернутися до фахівця.

Нагадаємо, днями Федеральне агентство Міністерства охорони здоров'я США по контролю і профілактиці захворювань (CDC) оприлюднило точні дані щодо масового отруєнню в мережі ресторанів McDonald's.

Як повідомляв Знай.ua, у середу, 22 серпня, 38-річна суддя проекту "Танцюють всі", хореограф Тетяна Денисова, розповіла про свій предінсультний стан.

Також Знай.ua писав про те, що вчені з університету Рису змушують кишкову паличку Е. coli малювати портрети. Вони змушують бактерію за допомогою світлової стимуляції.