Група медиків стверджує, що приготовлена і повторно розігріта їжа втрачає багато корисних якостей, а іноді і зовсім перетворюється на шкідливу їжу. Про це повідомляють ЗМІ.

Зокрема, експерти не рекомендують заново піддавати їжу термічній обробці, приготовленої з буряка, адже цей овоч повністю втрачає свої вітаміни.

М'ясо під час повторного нагріву також втрачає значну кількість своїх смакових якостей. А ще при цьому відбувається розщеплення легкозасвоюваних білків. А оскільки м'ясо належить до продуктів, які довго перетравлюються, то з втратою цих білків воно перетворюється на небезпечний для органів травлення продукт.

Негативно додаткова термічна обробка впливає і на гриби, через ті ж самі білки.

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Не рекомендують підігрівати вже зварене яйце або омлет – корисні мікроелементи після цього залишаться в мізерній кількості, а ще у страві з'являться дуже шкідливі для здоров'я токсини і канцерогенні речовини.

Страви з картоплі стають шкідливими через крохмал. Під час розігріву він розпадається під впливом високих температур, що теж може негативно позначитися на здоров'ї.

Нагадаємо, світові ціни на вершкове масло на сучасному ринку мають тенденцію до зростання, тому і українцям варто готуватися до підвищення внутрішніх цін на улюблений молочний продукт.

Крім того, жіночий організм сповнений таємниць і чудес. Одне з них — менструація. В суспільстві не прийнято казати про цю делікатну і незручну тему, однак якщо є проблеми, їх треба вирішувати, а не соромитися.

Щомісяця в організмі жінок відбуваються якісні і кількісні зміни в результаті коливання рівня статевих гормонів. Обов'язковим є виділення менструальної крові, а також ряд інших неприємних симптомів.

Найчастіше у дівчат і жінок спостерігаються: зміни настрою, біль внизу живота, набухання і болючість грудей, коливання ваги, набряки, диспепсичні явища (нудота, здуття живота, запори або, навпаки, послаблення стільця), головний біль, розсіяність, млявість, висипання на шкірі.

Все це може неабияк зіпсувати самопочуття, вибити з колії. Та й взагалі, можна випасти з життя на кілька днів. Але дотримуючись нескладних правил ви легко впораєтеся з симптомами.

Дивіться сюжет про їжу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", розумна колонка злила запис приватної розмови подружжя.