15 доказів того, що під водою – найстрашніше місце на Землі

поділитись
Дно світового океану ще дуже погано досліджено. Що ж таїть в собі водна глибина?

Романтики називають море світом чудес, краси і загадок. Тому в більшості своїй дайвінг – прекрасне хобі, що дозволяє милуватися мальовничими коралами і різнокольоровими рибками в теплих водах тропіків, неподалік від пляжу.

Але деякі любителі підводного плавання воліють розбавляти красу екстримом, і наше відео сьогодні більше саме для них. Представляємо 15 найстрашніших і найекстремальніших підводних місць, дивлячись на які починаєш замислюватися про те, що, може, людині зовсім не місце в морських глибинах?

Нагадаємо, нещодавно рибалки з міста Тріполі виявили посеред Середземного моря джерело прісної води. Підводний струмінь був настільки сильною і холодною, що риба, що падала туди, відразу ж гинула. Але, виявилося, що такі джерела не рідкість у світі. Справа в тому, що тала і дощова вода лише частково потрапляє в річки. Інша її частина потрапляє в підземні водойми і шугає звідти-в океан. Такі джерела служать навіть для поповнення запасів питної води на кораблях.

У затоці Ківера виявили дуже потужне підводне джерело. Воно розташоване недалеко від міста Неаполіс, на глибині 20 метрів. Проте воно настільки сильне, що може збити з курсу моторні човни. Джерело використовують для забезпечення прилеглих селищ прісною питною водою.

Біля берегів Південно-Східної Греції було знайдено інше підводне джерело на дні Егейського моря. Його потужність становить мільйон кубічних метрів на добу і використовується для зрошення 4 тисяч гектарів посушливих земель району. Багато подібних прісноводних джерел існує на дні інших морів і океанів нашої планети.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що неймовірні скарби знайшли під льодами Аляски. Дослідники з Геологічної служби США припускають, що у вічній мерзлоті Північного півкулі міститься 793 мільйонів кілограмів ртуті. Якщо ця мерзлота розтане, наслідки для людства можуть бути трагічними.

Також "Знай.uа" писав, що незрозуміле морське чудовисько поставило вчених у глухий кут. Біологи впізнали останки шестиметрового чудовиська з Африки. Ця істота зовні схожий на кита й дельфіна.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
світовий океан, морські глибини, дайвінг
Українців масово пограбують з нагоди першого вересня
0
0
00:20 19.08.2018
Як Ляшко став на захист голослівного Мосійчука
0
0
17:35 18.08.2018
Державний концерн "Укроборонпром" може не віддавати борги країні-агресору
0
0
16:08 18.08.2018
Відповідні препарати були ввезені на територію країни незаконно
0
0
09:44 18.08.2018
Синоптик розповіла, чого чекати в суботу та неділю
0
0
16:25 17.08.2018