Сиенский Паліо

Скачки в італійському місті Сієні. Сієна вважається одним з самих привабливих місць в Італії, старовинні будівлі, пам'ятники культури ... В Середні віки він був столицею Сієнської республіки. Тоді і зародилася традиція проводити скачки, які назвали Сієнське Паліо. Перші такі скачки пройшли ще в 1656 році, а починаючи з 1701 року їх стали проводити два рази на рік - 2 липня і 16 серпня.

День ВДВ США

У цей пам'ятний день для повітряно-десантних військ в 1940 році під час армійських випробувань 48 добровольців вперше стрибнули з парашутом на військовій базі Фарт- Беннінг. Автор ідеї застосування парашутів для перекидання військ в тил ворога Вільям Мітчелл.

Православні свята:

  • Преподобних Ісаакія, Далмата і Фавста.
  • Успенський пост.
  • Преподобного Антонія Римлянина, Новгородського чудотворця.
  • Мученика Раждена перса.

Віхровій і Малинник

У цей день згадують російського православного святого Антонія Римлянина. Він жив в ХХ-ХІ столітті, народився в Римі, батьки були православними, але він рано осиротів. Частину спадщини віддав бідним, а частину просто викинув в море, закинувши все в бочку і остригся в ченці.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Під час гонінь православних в латинській землі розорили і житло Антонія. Після цього він оселився на приморській скелі, розмірковував про Бога і молився. Але одного разу, коли він стояв на камені, цей камінь відламався. А Антоній проплив на ньому через Середземне море, Атлантику, Неву, Ладозьке озеро і Волхов. А перед Різдвом Пресвятої Богородиці був уже в Новгороді. Мови він не знав, але після молитви зміг говорити з новгородцями на їх мові.

За допомогою єпископа Микити, він зміг заснувати монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Щоб купити землю він витратив те майно, яке було виловлено в морі рибалками.

У цей день люди проводили обряди на перехрестях Русі, щоб вартувати вихори, в них встромляли ніж, тримаючи голову півня. А потім допитували його про те, якою буде зима. Також це свято називали Малинник. Адже в цей час було дуже багато малини. А ягоду дуже сильно любили на Русі. Нею лікували хворих від застуди і додавали в випічку.

Іменини в цей день

Антон, Вячеслав, Іван, Ісаакій, Кузьма, Микола.