1. Припустимо, вам необхідно завчити список покупок. Список входить маса різнорідних предметів, мало один з одним взаємопов'язаних.

2. В яких випадках ефективно об'єднання понять? Якщо вам необхідно запам'ятати велику кількість предметів, дана методика буде просто непідйомною. Саме тому метод об'єднання понять найбільш ефективний у разі невеликого списку із предметів або понять, що важко запам'ятовуються.

3. Складіть речення або зоровий образ, що складаються з усіх тих предметів або понять, які вам потрібно запам'ятати. Це найвеселіша частина даного методу: чим більш безглуздим або маревних буде ваша пропозиція або образ, тим легше вам буде його запам'ятати.

4. Повторіть і завчіть пропозицію або опис образу, а потім потренуйтеся отримувати з цього пропозиції або способу те, що вам необхідно запам'ятати. Дана пропозиція або образ використовується як ключ до того, щоб згадати всі необхідні предмети.

Популярні новини зараз
В Україні можуть ввести спеціальні надбавки до тарифу на світло: електроенергія стане ще дорожчою Мобілізація працівників ТЦК: хто тепер виловлюватиме ухилянтів Перевірте свою пенсію: старенькі не здогадуються, що можуть отримувати більше ТЦК почнуть масово штрафувати чоловіків у червні: хто у зоні ризику
Показати ще

5. Подібні способи підійдуть не тільки для того, щоб запам'ятати список необхідних покупок. Постарайтеся застосувати цей спосіб для іншого роду завдань. Наприклад, вивчити вірш, або ж навіть правило. Таким чином користуватися даним методом стане набагато простіше.

Нагадаємо, що існує думка, що деякі жінки в принципі не можуть бути гарною партією для чоловіка, в той час, як інші - просто народжені бути ідеальними господинями і коханими дружинами, яких будуть цінувати і носити на руках. Оглядач розповів, хто ж вони.

Знай.uа писав про те, що коли Ви вирішите поповнити гардероб новими речами або розібратися зі старими, згадайте цей список того, чого не повинно бути у вашій шафі.

Крім цього, Знай.uа повідомляв, що під час пошуку роботи фахівці рекомендують виключити фрази: «я боюся», «не впораюся», «не може бути». Соціологи розповіли, як краще подати себе під час зустрічі з потенційним начальником.