Гомер, Мардж, Барт, Ліза і Меггі вже протягом 29 сезонів разом з телеглядачами, починаючи з 1989 року. Вони не старіють, вони розвиваються з кожною епохою. До выходу на екрани готується 30-й, ювілейний, сезон улюбленого серіалу. Видання The New York Times проаналізувало, як розвивалися улюблені герої разом з плином часу.

Сім'я Спрінгфілда стала свідками п'яти американських президентів, світанку епохи Інтернету, кінця холодної війни, принаймні двох тривалих конфліктів на Середньому Сході, терористичних актів, стихійного лиха і багато чого іншого. Нижче ми розділили історію «Сімпсонів» на шість різних епох, грунтуючись на тому, як змінювався їх гумор з роками. Ми також рекомендуємо епізоди, які найкраще представляють кожну епоху.

Прайм-тайм: сезони 1-2

Епізод до перегляду: «Барт Шибайголова» (‘Bart the Daredevil’, 2.8).

Популярні новини зараз

Красень-психолог Роман Свечкоренко піде зі знайомства з "Холостячкою" Златою Огнєвіч: "Скасую будь-яку зустріч"

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще

Перший сезон підірвав телевізійні комедійні умовності свого часу. Коли він вийшов, в топі Америки знаходились примитивні ток-шоу. Чи варто дивуватися, що деякі групи осіб бачили в якості загрози дитину, яка розмовляє, та батька, який п'є пиво?

Сезони 3-8

Епізод до перегляду: «Останній вихід у Спрінгфілд» (‘Last Exit to Springfield’, 4.17).

Не було різкого гумору, віднесеного до явно «дорослих» шоу, на зразок «Одружені і з дітьми». «Сімпсони» довели, що їх можна дивитися всією сім'єю, перетворившись в більш смішний, правдивий і розумний серіал.

Перехід: сезон 9-12

Епізод до перегляду: ‘Skinner’s Sense of Snow’ (12.8)

Це епоха, коли спадкоємці «Сімпсонів» - «Південний парк», «Сімейний хлопець» та інші - кинули виклик серіалу, додавши, що «Сімпсони» стали менш відвертими і свіжими, ніж це було спочатку.

Зниження активності: сезони 14-19

Епізод до перегляду: "Вічне сяйво розуму Сімпсона" (‘Eternal Moonshine of the Simpson Mind’ (19.9)

Телеканал Comedy почав забувати про сімейку Барта і зайнявся випуском нових серіалів. Однак і в ньому є вкрай вдалі епізоди, що показують розвиток мультсеріалу в ногу з новими технологіями. Такий як "Вічне сяйво розуму Сімпсона".

Новий рух: сезони 20-29

Епізод до перегляду: ‘A Test Before Trying' (24.10)

"Сімпсони" все частіше звертаються за допомогою до знаменитостей, щоб не відставати від часу, просто наповнюючи кожен епізод відомими співаками та акторами ( наприклад, “Lisa Goes Gaga” сезон 23ій).

Краще всього магнитизм Сімпсонів помітний, коли вони не намагаються підлаштовуватися під модні тенденції, а знаходять нові історії звичних шаблонів життя героїв. Так сталося і в зазначеному епізоді. У ньому є все те, що ми любимо в "Сімпсонах".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у мережу потрапив епізод нових "Сімпсонів".

Також Знай.UA публікував трейлер першого епізоду нового сезону "Південного парку", просоченого чорним гумором.

Крім цього Знай.UA розповідав, що творці "Аватару" спільно з Netflix, готують новий серіал.