1. Навчіть собаку базовим командам, перш ніж приносити додому кота. Якщо у вас вже є собака і ви плануєте завести кота, вам слід ретельно попрацювати з собакою над виконанням спільних команд послуху, щоб припинити загравання до коту з боку собаки. До того ж, якщо собака досить агресивно реагує на котів на вулиці, це потрібно зробити в обов'язковому порядку.

2. Спробуйте спочатку познайомити собаку з іншим котом, який доброзичливо ставиться до собак. Варто попросити друзів, у яких котик не боїться собак прийти до вас у гості, і подивитися на реакцію вашої собаки.

3. Посадіть собаку на ланцюг. В той момент, коли ви принесете нового вихованця додому, а також тоді, коли в період акліматизації кіт і собака потенційно можуть опинитися в одному місці, ви повинні тримати собаку на повідку. Бути може, вона буде в поганому настрої, або ж не сподобається запах кота. Потрібно контролювати ситуацію по максимуму.

Популярні новини зараз
Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

4. Тримайте кота ізольовано в одній з кімнат вашого будинку. Найімовірніше, вам буде потрібно якийсь час потримати тварин окремо до тих пір, поки вони не продемонструє вам, що вони здатні на спільне існування. Не варто залишати будинок з цими тваринами, якщо ви не бачили, що вони можуть жити без вашого втручання. Ці тварини хитрі, так що не варто довіряти їх дружбу.

5. Влаштовуйте зустрічі тварин на 5-10 хвилин. Це допоможе їм існувати разом, і так потрібно продовжувати до тих пір, поки вони не подружаться.

Нагадаємо, що психологи розповіли, в який момент відносини починають перетворюватися на побутове насильство. Як виявилося, пари просто не розмовляють і не діляться своїми почуттями.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що кожен чоловік хоче бути справжнім мачо в ліжку. Однак, такі чоловіки не бачать того, що помічають жінки. Саме про таких “фейлах” і піде мова. 8 головних причин невдач в ліжку.

Знай.uа писав, що психологи розкажуть, як зрозуміти дівчині, що її хлопець скоро з нею попрощається. Адже почуття не вічні, а закономірності в поводженнях цьому можуть сприяти.