Ренді Пауш – американський професор інформатики в університеті Карнегі-Меллон, розташованому в Піттсбурзі, штат Пенсільванія. Восени 2006 року йому поставили страшний діагноз: рак підшлункової залози. Лікарі повідомили, що вилікувати хворобу неможливо. Ренді вирішив, що опускати руки ні в якому разі не можна. Він вирішив гідно прожити своє життя і зробити корисний внесок у суспільство.

У вересні 2007 року в стінах рідного університету він прочитав мотивуючу, надихаючу і оптимістичну лекцію з символічною назвою Остання лекція: Досягнення ваших дитячих мрій. Лекція була записана на відео, яке було викладено на YouTube.

Вона дуже швидко стала популярною. Користувачі Інтернету залишали слова подяки і захоплення. Чоловіка почали запрошувати відомі засоби масової інформації на різні ефіри.

Популярні новини зараз

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

"Холостячка" Злата Огнєвіч показала, з ким проводить вечори: красунчик любить лизати

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Показати ще

У своїй лекції він розповів про свої дитячі мрії і поділився тим, як йому вдалося виконати кожну з них. Серед них були вельми незвичайні бажання: побувати в невагомості, попрацювати дизайнером-ідеологом у відомій компанії Дісней, виграти в парку розваг самого великого плюшевого ведмедика, написати статтю для енциклопедії Book World, стати учасником однієї з ігор Національної футбольної ліги.

Ренді Пауш написав у співавторстві книгу Остання лекція, в якій продовжив ділитися своїм досвідом, думками та бажаннями. Незабаром вона стала справжнім бестселером.

Незважаючи на те, що лікарі повідомили чоловікові, що йому залишилося всього 3 місяці, він прожив 3 щасливих і насичених року. Професор помер 25 липня 2008 року у віці 47 років від ускладнень раку.

Портал "Знай.uа" вже писав про імпровізовану школу в Індії, в якій вчать бідних дітей

Читайте також про те, як юний 8-річний підприємець з Канади став мільйонером

Нагадаємо: аристократка з впливової родини пожертвувала всім і стала сестрою мелосердия