Позитивні емоції і сміх важливі для кожної людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарують світло вам і всім навколо вас. Знай.ua підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Коти одержимі ялинками

Яке життя без товстого пухнасте? Правильно, ніяке. А який Новий рік без ялинки? Правильно, ніякий. На жаль, ці дві прекрасні речі можуть існувати тільки окремо. Щороку користувачі сміються над тим, як їхні котики сходять з розуму від новорічного дерева.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Тереза Мей танцює

Прем'єр-міністр Великобританії Терезою Мей розсмішила користувачів своїми дивними, дерев'яними рухами. У мережі помітили, як дивно іноді рухається політик після відео з її танцями в ПАР.

На нього наклали дабстеп.

В Кенії Мей танцювала не краще.

Однак, прем'єр-міністр відреагувала на меми про себе дуже гідно і продемонструвала фірмові рухи робота на з'їзді партії.

Саме скріншоти з цього відео підхопили користувачі.