Фэн-шуй використовується для того, щоб навести гармонію у життя, в тому числі в кохання і шлюб. Якщо ти самотня і відчуваєш свою готовність зустріти рідну душу тобі варто звернутися до давньокитайського вчення. Передає Clutch.

Почни підготовку з прибирання

Безлад у домі перешкоджає гармонійному потоку енергії Ці. Перше правило фен-шуй - це ідеальна чистота, завдяки якій у твоє життя почне надходити позитив.

Активізуй сектор сім'ї та шлюбу

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

У квартирі сектор кохання і шлюбу завжди знаходиться на південному заході. Визнач сторони світла в квартирі і знайди потрібну зону. Це місце повинно бути кухнею або спальнею, але ніяк не туалетом або коморою.

Якщо тобі не пощастило, спробуй максимально убезпечити цю зону від витоку енергії: завжди тримай двері в санвузол закритими, прикривай кришку унітазу, не допускай протікання в кранах, підтримуй блискучу чистоту.

Якщо ж твій сектор збігся, прикрась його символами кохання і колекцією кристалів. Перестав ліжко узголів'ям до вікна і ногами до дверей, а стіни перефарбуй у пастельні тони. У спальні також має бути яскраве освітлення. Всі ці фактори приваблять у твоє життя кохання.

Талісмани для привабленная кохання фен-шуй

Всі ці придметы потрібно розставити в зоні шлюбу. Найпотужніші любовні талісмани: квіти, композиції з самоцвітів і кристалів, парні статуетки, зображення закоханих, червоні сердечка, зображення місяця і місячної доріжки у воді, двоспальне ліжко.

Чого потрібно уникати

Краще прибрати із зони шлюбу м'які іграшки і всі дитячі предмети.

Краще замінити односпальне ліжко на двоспальне.

В зоні шлюбу не має бути одиночних меблів, все парне.

У твоїй спальні не повинно бути фото з колишнім хлопцем, адже тоді в ній просто не буде місця для нового кохання.

Всі робочі предмети, наприклад, комп'ютер або принтер, краще прибрати у вітальню.

Нагадаємо, які 10 табу у фен-шуй ні в якому разі не можна порушувати.

Раніше Знай.ua повідомляв, 7 простих порад, які допоможуть зміцнити сім'ю.

Також Знай.ua писав, невдача і проблеми зникнуть, якщо викинете це з свого будинок.