Дочка скандального народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна Алла, впевнений користувач мережі і часто тішить шанувальників новими фотографіями і відео у соцмережі Instagram. Дівчина нещодавно народила первістка, якого назвали Марком, а тепер запостила в мережу фото себе ще вагітної.

Так, на сторінці Добкіної з'явилася нова фотографія, на якій Алла позує стоячи в нижній білизні і демонструючи вагітний живіт. На знімку дівчина постала на огляд публіки в темному комплекті білизни з голим вагітним животом, який з двох сторін покритий татуюваннями. Дівчина тримає на плечі чорну шкіряну курточку і стоїть у спокусливій позі. Її волосся розпущене, а на обличчі стриманий макіяж. У підписі до фотографії Алла Добкіна розповіла, як змінилося її життя з народженням малюка.

View this post on Instagram

Говорят, что после Рождения ребёнка меняется все. Раньше я не отдавала отчёт этим словам..сейчас я могу согласиться на 100%. Меняешься ты, твой внутренний мир, восприятие совсем другое. И тут на самом деле не важно хорошая или плохая ты Мама. Для кого-то ты всегда будешь неправильной, не очень заботливой или просто бестолковой..главное при любом раскладе не потерять состояние внутреннего баланса. 🤷🏼‍♀️ Многие наверно ещё не поймут те чувства, которые может испытать любая девушка, которая родила. ❤️ Когда ты смотришь в глаза человечку, который ловит твоё малейшее плохое настроение или усталость.. который любит тебя и твой запах просто, не за длинные ноги или голубые глаза, а вот просто так. ❤️ Который улыбается каждое утро..когда видит маму и папу счастливыми рядом. ❤️ Берегите своих деток..берегите мам. Ведь они так много сделали для нас..подарили нам жизнь. Проплакали ночи, когда мы болели. Как говорила всегда моя мама, пока у меня не было сына: ‘будут свои дети-поймёшь’ И вот когда все есть для счастья вокруг, могу сказать.. нет ничего важнее семьи. Нет ничего важнее улыбки и запаха человечка, который делает вас счастливыми 🖤 @orlovaphotographer 🖤

A post shared by Алла Михайловна (@alladobkina007) on

Популярні новини зараз

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Показати ще

"Кажуть, що після народження дитини змінюється все. Раніше я не усвідомлювала цих слів. Зараз я можу погодитися на 100%. Змінюєшся ти, твій внутрішній світ, сприйняття зовсім інше. І тут насправді не важливо хороша чи погана ти мама. Для когось ти завжди будеш неправильною, не дуже турботливою або просто безглуздою. Головне при будь-якому розкладі не втратити стан внутрішнього балансу. Багато напевно ще не зрозуміють ті почуття, які може випробувати будь-яка дівчина, яка народила. Коли ти дивишся в очі людині, яка ловить твій найменший поганий настрій чи втому. Яка любить тебе і твій запах просто, не за довгі ноги чи блакитні очі, а от просто так. Яка посміхається щоранку, коли бачить маму і тата щасливими поруч. Бережіть своїх діток, бережіть мам. Адже вони так багато зробили для нас. Подарували нам життя. Проплакали ночі, коли ми хворіли. Як завжди говорила моя мама, поки у мене не було сина: "будуть свої діти-зрозумієш". І ось коли все є для щастя навколо, можу сказати, що немає нічого важливішого за сім'ю. Немає нічого важливішого посмішки і запаху чоловічка, який робить вас щасливими", - написала Алла, а її слова розчулили фоловерів до глибини душі.

Нагадаємо, вагітна дочка Добкіна не посоромилася викласти відверті фото.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Алла Добкіна показала першу фотографію новоржденного малюка.

Також портал "Знай.uа" писав, що вагітна дочка Добкіна злетіла з котушок і зажадала крові.