Валентина Мамай – жителька Бердянська, яка присвятила своє життя захисту тварин. Одного разу вони зібралася поховати кота, якого збив автомобіль. Копають ямку, жінка натрапила на твердий предмет. Їй стало цікаво, що ж це, і вона вирішила дістати знахідку з-під землі. Від побаченого жінка була в шоці.

Неймовірно, але вона знайшла справжній скарб!

Відео, пов'язане з подією, з'явилося на Facebook.

В общем пошла я хоронить кота, копнула земли и наткнулась на клад, если так можно сказать. Старинная библия прогнившая от долгого лежания в земле, и целый чемодан старинных побрякушек, брошек, украшений и часов. Возможно они даже представляют какую-то историческую ценность. Сложно поспорить с тем, что кот полезное животное в любой семье. Но чтобы в таком смысле - неожиданно.

Geplaatst door Valentina Mamay op Maandag 24 december 2018

Популярні новини зараз
Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Зоозахисниця поділилася своїми враженнями:

"Загалом, я пішла ховати кота, копнула трохи землі і натрапила на скарб, якщо його так можна назвати. Я знайшла старовинну Біблію, загорнуту в дитячу пелюшку, яка прогнила від вологи та тривалого перебування під землею, а також таємничий валізу зі всякою всячиною. У ньому були прикраси, матрьошка, брошки, монети, ложки і годинник. Можливо, ці предмети мають історичну цінність. У будь-якому випадку, вони можуть виявитися срібними. Ложки в господарстві мені точно не завадять. З тим, що кіт – корисна тварина для будь-якої сім'ї, посперечатися складно. Але для мене стало несподіванкою, що це може мати саме такий сенс".

Валентина цілком могла відчути себе героїнею пригодницької стрічки – вона знайшла скарб, сама того не підозрюючи.

Своєю знахідкою волонтер планує поділитися з фахівцями – жінка збирається віднести її в музей. Користувачі радять залишити собі скарби – в подарунок від загиблого Мурчика. Прикраси можна продати, віддавши виручені гроші на благодійність. А Біблія може стати оберегом.

Звичайно ж, не обійшлося й без скептиків. Деякі користувачі вважають, що Валентина знайшла зовсім не скарб, а збір старовинного і нікому не потрібного мотлоху. Або навіть сучасної дешевої біжутерії. Одне з припущень говорить про те, що багато років тому ці дрібнички в землю могли закопати діти, граючи в яку-небудь гру. Хтось навіть сказав, що скарби належать не Валентині, а комусь іншому. Тому не варто забирати їх собі. Адже крадені речі ніколи не зможуть зробити людину щасливою.

Коти рятують людей від стресу, вони заспокоюють їх і позитивно на них впливають. Хто б міг подумати, що бердянський котик зможе змінити чиєсь життя навіть після смерті.

Портал "Знай.uа" вже розповідав про старовинні ворожіння на Різдво, які допоможуть дізнатися свою долю

А також про витоки традиції прикрашати ялинку

Нагадаємо: у Помпеях знайшли останки бойових коней