Знаменита болгарська сліпа провидиця Ванга ще за свого життя побачила такі світові катаклізми, як 11 вересня, розквіт ІГІЛ і навіть Брексит. Після смерті легендарної провидиці люди бачать, що її слова актуальні і по сьогоднішній день і намагаються розшифрувати її передбачення, щоб хоч трохи підготуватися до можливих подій.

На думку експертів, передбачення Ванги обіцяють в 2019 не найпростіший рік в історії людства. Особливо небезпечним він буде для двох світових лідерів.

Дональд Трамп в наступному році ризикує отримати серйозні проблеми зі здоров'ям, які навіть призведуть чинного президента США до глухоти. А ось президент Росії Володимир Путін зіткнеться зі спробою замаху з боку когось із його групи безпеки. Однак чим закінчиться ця спроба, поки що невідомо.

Велика частина Азії в 2019 році буде страждати від численних природних катаклізмів. Ванга попереджає, що спочатку буде сильний землетрус, а потім кілька цунамі, які заберуть кілька мільйонів людських життів.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Європа зіткнеться з проблемами іншого порядку. Європейський союз може спіткати економічний крах. І це може бути пов'язано з виходом Британії з Європейського Союзу 29 березня 2019 року.

По Росії в прийдешньому році вдарить величезний метеорит.

У цьому році стало відомо, що американські дипломати на Кубі і в Китаї постраждали від загадкової втрати слуху, шуму у вухах, що, як вважають, було викликано надмірним впливом імпульсного радіочастотного/мікрохвильового електромагнітного випромінювання від прослуховування і спостереження. Однак невідомо, чи стане Трамп жертвою того ж недуги.

Нагадаємо, відомий екстрасенс розповів, чого чекати в 2019: страшні катаклізми і третя світова. Що готує людству 2019 рік, цікаво кожному жителю Землі.

Як повідомляв Знай. ua, в Біблії знайшли страшне пророцтво: світ на межі, все закінчиться в 2019-м. Вчені досі вивчають біблійні писання й знаходять в них все нові страшні пророцтва.

Знай. ua писав, що криваве суперзатмение накриє людство одразу після Нового року: що обіцяє "червона луна". Настільки страшне назву, однак, зовсім не відображає сутність затемнення.