Новий рік - чудове свято. В цей день вся сім'я збирається за столом, дарують подарунки один одному і весело проводять час. Однак, крім цього, в Новий рік можна дізнатися про своє майбутнє. У новорічну ніч ворожіння є одні з найбільш достовірних. Про це повідомляє Clutch.

Ми підібрали кілька способів, які ви можете спробувати.

Ворожіння на Новий рік по перстню

Якщо ви не заміжня і хочете дізнатися, коли трапиться найщасливіший день, використовуйте перстень. Прикріпіть його на волосок і опустіть в порожній стакан. Скільки разів перстень вдариться об стінку склянки, вам стільки років чекати до весілля.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Ворожіння на Новий рік по дзеркалу

Перед дзеркалом поставте графін або келих з водою, посудину оточіть з трьох сторін палаючими свічками. Щоб побачити майбутнє, дивіться крізь воду в дзеркало. Напевно ви щось там побачите.

Ворожіння на Новий рік по книзі

Дуже відомий спосіб дізнатися своє майбутнє. Покладіть на обкладинку закритої книги ліву руку і поставте запитання. Потім відкрийте книгу навмання і прочитайте рядок, на якій вкаже великий палець лівої руки.

Ворожіння на Новий рік за рісом

Над банкою з рисом потримайте ліву руку долонею вниз і задайте вголос питання. Потім візьміть жменю рису і висипте на серветку. Якщо кількість зерен парна – відповідь "так". Якщо непарне – "ні".

Ворожіння на Новий рік за звуками

Звуки в Новий рік мають велике значення, тому прислухайтеся до них, щоб дізнатися своє майбутнє. Церковний дзвін – будуть важливі події в сім'ї, нявкання кішки – з'явиться новий симпатичний сусід, гавкіт собаки – у вас буде новий друг або наречений, пташині голоси за вікном — до гарних новин.

Нагадаємо, за даними Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) для більшості українців ключові офіційні свята є важливими.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у новорічну ніч прийнято навіть образ підбирати залежно від символу року. Одяг повинен задовольнити вимоги Жовтої Свині, але і гармоніювати з власним знаком Зодіаку за східним гороскопом.

Також "Знай.uа" писав, у київському метро можна безкоштовно обернути подарунки у подарунковий папір. Напередодні Нового року на деяких станціях встановили автомати з папером, яким можна безкоштовно упакувати подарунки.