Дівчину, яка навчається в єгипетському університеті Аль-Азхар, відрахували за обійми з хлопцем. У мережі з'явилося зворушливе відео, на якому її коханий чоловік дарує їй квіти, стає перед нею на одне коліно і робить пропозицію руки і серця. Дівчина поза себе від радості погодилася. Щасливий хлопець підвівся, обняв свою наречену і підхопив на руки.

Цей ролик побачило керівництво університету. Дівчину вирішили відрахувати. Причина – порушення правил ВНЗ. Вся справа в тому, що вона обіймалася з нареченим на території університету – в одному з кампусів. Студентка має право оскаржити рішення керівництва навчального закладу в дисциплінарній комісії.

Аль-Азхар – це один з найстаріших університетів світу, а також один з найбільш престижних мусульманських духовних освітніх установ. Він виник як медресе при мечеті Аль-Азхар у 970 році і був затверджений Фатимидами (династією мусульманських халіфів) через 12 років. Завдяки зручному розташуванню (Каїр знаходиться на стику Африки та Азії) тут навчалося багато іноземців. Спочатку навчання проходило у дворі мечеті. Але у зв'язку з збільшенням кількості іноземних студентів прийняли рішення про спорудження спеціальних житлових приміщень. Система навчання включала заняття з запрошеними професорами та стипендії для кращих студентів.

У наш час університет є своєрідним брендом Єгипту. Про нього навіть згадується в конституції. Це найбільше вищий навчальний заклад на арабському сході. Кожен рік тут навчаються студенти з більш ніж сотні країн світу.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: студентів будуть масово виганяти з технікумів і коледжів через те, що вони не здали у минулому році ЗНО. У Міносвіти "поблажок" не обіцяють

Нагадаємо: експерт назвав звички людей з низькою самооцінкою (недовіра, маска і брехня). Напевно ви виявите деякі ознаки у себе

Як повідомлялося, з життя пішов відомий математик. Його оплакує весь світ. Вченого цінувала сама королева