Еротичний гороскоп на 21 січня ОВЕН

В цей день виконання еротичних фантазій буде для вас звичною справою. Ви навіть перестанете дивуватися, коли партнер буде ловити на льоту всі ваші прохання.

Еротичний гороскоп на 21 січня ТЕЛЕЦЬ

21 січня зірки пророкують вам високі бали за шкалою душевних струсів, і, найвірогідніше, це відгукнеться вам дуже нудним вечором у повній самотності.

Еротичний гороскоп на 21 січня БЛИЗНЮКИ

У цей день з'явиться вірогідність, що у вашому ліжку виявиться людина без необхідних знань у сфері анатомії. У підсумку замість задоволення ви отримаєте зіпсовану нервову систему.

Еротичний гороскоп на 21 січня РАК

21 січня у Раків відбудуться значні зміни в особистому житті. Якщо спробуєте затримати всередині почуття щастя, то зможете випробувати нові яскраві відчуття від ласк партнера.

Популярні новини зараз
Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Еротичний гороскоп на 21 січня ЛЕВ

Під час любовних ігор не варто обмежувати себе в емоціях. У хвилини найбільшої пристрасті стогніть в повний голос. Головне, не налякати сусідів.

Еротичний гороскоп на 21 січня ДІВА

В цей день ви усвідомлюєте, що не можна входити в одну воду двічі. Ви захочете зайнятися коханням з колишнім партнером. Навіть якщо у вас вийде, то великого задоволення ви не отримаєте.

Еротичний гороскоп на 21 січня ТЕРЕЗИ

21 січня Терезам доведеться брати участь в одній неприємній справі. І ось тут потрібно згадати про еротичну битву «не на життя, а на смерть», коли важливі не поцілунки, а сам секс.

Еротичний гороскоп на 21 січня СКОРПІОН

В цей день вам слід відсунути примхи свого партнера на другий план і присвятити час власним бажанням. Однак це не означає, що ви не повинні слухати прохання коханого.

Еротичний гороскоп на 21 січня СТРІЛЕЦЬ

21 січня зірки радять вам зігріти партнера не тільки теплом вашої душі, але і теплом вашого тіла. Подіє набагато ефективніше за будь-яку батарею або кружку гарячого напою.

Еротичний гороскоп на 21 січня КОЗЕРІГ

В цей день Козерогам подобаються люди, вкриті м'якою і пухнастою шерстю, особливо на грудях та спині. Вони отримають справжнє задоволення, просто торкаючись волосся своєї половинки.

Еротичний гороскоп на 21 січня ВОДОЛІЙ

В цей день ви будете почувати себе, як риба у воді. Так що зірки радять терміново знайти ванну або басейн і організовувати там любовні ігри зі своєю другою половинкою.

Еротичний гороскоп на 21 січня РИБИ

21 січня у Риб з'явиться схильність змішувати тілесне і духовне. Вони можуть переплутати дружні платонічні почуття з палкою пристрастю і накинутися на людину з обіймами.