Наші предки мали багато прикмет, традиций і забобонів. Чимало з них залишилися і досі в нашому побуті. Народні прикмети, на думку старших поколінь, діють, і їх не можна ігнорувати.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДеякі з них пов'язані з приходом гостей і миттям посуду. Все залежить від самого гостя, який вирішив зробити вам люб'язність і помити посуд. У різних ситуаціях ця дія може мати як позитивні, так і негативні наслідки для власника будинку.
У випадку, якщо гість з'являється в будинку, що часто і вирішив помити за собою посуд, то проблем можна не чекати. Людина з добрими помислами, якого знають всі члени сім'ї знають давно не принесе в сім'ю скандали і неприємності.
Хорошою прикметою також вважається мити посуд в гостях у своїх батьків. Допомога таким родичам залучає удачу всім членам сім'ї.
Якщо ж далекі родичі помили посуд, то це віщує часті зустрічі з ними. А в разі, якщо гості були довгоочікуваними, то це принесе удачу всім членам сім'ї.
Дівчина, яка в гостях миє посуд – "намиває" собі гарного нареченого. Однак якщо жінка перебуває у відносинах, то це може обіцяти швидку невірність чоловіка.
Якщо свекруха миє посуд у домі невістки, то незабаром між жінками можлива сварка.
Гість, який миє руки над посудом, може принести родині проблеми з грошима.
Гість помив за собою чашку - буде швидка сварка і конфлікти з ним. Уникнути цього можна, якщо господиня візьме дрібку солі і кине її через ліве плече.
Непроханий гість прибрав за собою посуд — з дому підуть щастя і удача.
Нагадаємо, День Тетяни 2019: історія, традиції і головні заборони свята. Щорічно 25 січня відзначають два великих свята: День студентів і Тетянин день.
Як повідомляв Знай. ua, история, традиції і головні заборони свята. Спочатку 25 січня відзначали саме це свято. Він був створений, щоб вшанувати пам'ять про святу Тетяну, яка була вбита з-за своєї непохитної віри.
Знай. ua писав, що Тетянин день 25 січня: що потрібно зробити, а що категорично не можна. Сваритися і лихословити, погано думати про інших людей і замишляти зло. День потрібно провести миролюбно і доброзичливо. Так казали наші предки.