Хлопець вирішив повторити трюк з відомого шоу "Диваки". Його учасник Стів-О в одному з епізодів проковтнув рибку, а потім виплюнув її живою і неушкодженою. Компанію друзів з Нідерландів надихнула ця сцена і вони вирішили спробувати зробити так само. Правда, випльовувати риб вони не збиралися.

Про це розповіли вчені з Роттердама.

Друзям прийшла така божевільна ідея в голову під час вечірки, коли вони були вже під дією алкоголю і наркотиків. Почалося все відмінно: хлопці виловили з акваріума золотих рибок і проковтнули їх, запивши пивом. Коли маленькі золоті рибки закінчилися, в акваріумі залишився лише золотистий сомик, довжина якого сягала 5 сантиметрів.

Він був досить великим, тому спочатку ніхто не насмілювався його проковтнути. Але потім один сміливець все-таки знайшовся. Під крики "Велика риба! Велика риба!" 28-річний хлопець спробував проковтнути сома.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Перша спроба виявилася невдалою, але хлопець не збирався здаватися. Він спробував ще. Хлопець запив рибку пивом, але вона раптово постала у нього поперек горла в прямому сенсі цього слова. Він спробував її виплюнути і навіть викликав блювотний рефлекс, але у нього нічого не вийшло.

З його горла пішла кров. Але друзі подумали, що ще трохи пива, меду або хоча морозива допоможуть. На жаль, хлопцям довелося їхати в лікарню. Спочатку хлопець навіть не міг пояснити, що з ним сталося, потім сказав про те, що йому важко ковтати. Лікарі зробили рентген і виявили на ньому чіткі обриси рибки.

Медики витягли сома з горла пацієнта. Йому прописали антибіотики. Через 2 тижні біль пройшла, його здоров'ю нічого не загрожує. А ось рибку врятувати не вдалося. Її останки зберігаються в музеї природної історії в Роттердамі.

Таким чином вчені хочуть попередити всіх про те, що ковтати живих рибок не варто, а особливо, сомів. Адже історія цього хлопця могла закінчиться плачевно. Соми досить небезпечні. Вони вміють захищатися і виживають в несприятливих умовах. До того ж, за їхніми плавцями заховані шипи. І коли їм щось загрожує, ці шипи приймають іншу форму, що нагадує метальну зірочку. Але навіть над безневинними рибками не варто знущатися. А вже тим більше не треба ковтати їх.

"Знай.uа" вже писав: дівчина знайшла в носі обручку, яку втратила 12 років тому

Читайте також: лікарі дістали з носа дівчинки незвичайного паразита

Нагадаємо: жінка кілька днів провела в ув'язненні без води і їжі, її врятував випадок