Здорові стосунки не можуть обмежувати людину, вони приносять в її життя свободу. Варто пам’ятати про це завжди. Якщо ж ви відчуваєте тягар на своєму серці, варто задуматися, що пішло не так.

Варто не боятися самотності, адже вона є ознакою не вашої слабкості, а змоги дочекатися справжнього кохання.

Кожен повинен пам'ятати, є речі, від яких ні в якому разі не можна відмовлятися заради стосунків з іншою людиною.

1. Свобода любити

Популярні новини зараз
Вимкніть ці прилади з розетки, як йдете з дому: правила, які не можна забувати В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Кохайте людей. Насолоджуйтеся життям. Безмежно любіть себе. Відкрийте серце і дозвольте йому ділитися найкращими почуттями. Коли наші серця наповнює кохання, ми відчуваємо себе щасливими, оптимістичними і задоволеними.

Без цього почуття ми перетворюємося в озлоблених, цинічних людей, повних критики до себе і оточуючих, тим самим придушуючи велич у собі.

2. Право самостійно приймати рішення

Не можна прожити ціле життя, намагаючись відповідати чужим стандартам. Радитися можна, але рішення має бути за вами, навіть якщо це викличе невдоволення у вашої другої половинки.

Ніколи не вибачайтеся за почуття або за їх відсутність, тому що це все одно що зрадити свою правду.

3. Потреба в розумінні

У світі немає нічого більш інтимного, ніж взаємне розуміння між двома людьми. Незважаючи на дрібні незгоди, таке порозуміння є частиною будь-яких нормальних відносин, яким не чужі компроміси і вміння почути один одного.

4. Ваша нехай і неідеальна, але велич

Не квапте події та не погоджуйтесь на щось менше. Про кохання говорити не складно, складніше зустріти людину, яка дійсно буде вас любити. Кохання варто доводити діями.

Знайдіть людину, яка не боїться визнати, що вона сумує за вами, яка повністю відкриє вам своє серце. Того, хто знає про ваші недоліки, але цінує вас такими, які ви є.

Пам'ятайте, що для тих, хто дійсно любить вас, ви прекрасні. Люди, яким ви небайдужі, дозволяють вам бути неідеальними і чудовими одночасно.

5. Мужність і готовність експериментувати з життям

Життя сповнене експериментів. І чим більше буде таких експериментів, тим краще. Щоб прожити достойно, необхідно позбутися від страху помилитися. Пам'ятайте, що невдале виконання якого-небудь заняття є щонайменше в 10 разів ефективніше, ніж взагалі нічого не робити. Всі великі люди коїли помилки.

6. Ваше щастя

Ніколи не дозволяйте кому-небудь або чому-небудь стати на вашому шляху до щастя. Співайте в машині, танцюйте у вітальні, смійтеся всю ніч безперервно, фарбуйте свої стіни в улюблений колір, насолоджуйтеся вином і шоколадним пирогом, малюйте, пишіть вірші, читайте книги.

Просто продовжуйте жити, сміятися і радувати Бога тим, що він подарував життя людині, яка любить і цінує цей дар.

7. Інші важливі відносини, включаючи і стосунки з собою

Якщо стосунки починають вас обмежувати, прийшов час звільнитися. Час вибрати кохання замість обману. Кохання – це синонім слову свобода.

Якщо хтось чекає, що ви станете тим, ким не є, біжіть. Набагато розумніше буде просто розлучитися, ніж втратити себе, прикидаючись. Легше буде заповнити порожнечу всередині, що залишилася від втрати, ніж намагатися заповнити порожнечу, де раніше знаходилося ваше "я".

8. Ваш внутрішній спокій і самовладання

Найбільш вірний шлях до набуття внутрішнього спокою - навчитися ігнорувати певних людей і обставини.

Відпустіть минуле, вибравши шлях зцілення і емоційного зростання. Вибачте всіх, хто вас образив, і себе за всі свої невдачі.

За все життя вам зустрінеться далеко не одна людина, яка буде викликати у вас розчарування і ставитися до вас без належної поваги. Не звертайте увагу на таких людей.

Залиште справедливість кармі, адже ненависть і негатив, що наповнюють ваше серце, будуть лише з'їдати вас зсередини, руйнуючи ваш потенціал.

Нагадаємо, цей психологічний тест розповість тобі про все за 1 хвилину.

Як повідомляв портал "Знай.uа", біологи з Оксфорда провели дослідження, щоб дізнатися, як можна визначити жінок, здатних на зраду. Фахівці з'ясували вражаючу деталь - відмітну особливість жінки, яка готова зрадити своєму обранцеві.

Також "Знай.uа" писав, психолог Юлія Левковська позначила 6 основних стадій сімейного життя і розповіла про те, як пережити кризи, які зустрічаються на життєвому шляху.