У Монреалі, Канада, хтось намалював на снігу величезного ведмедя. У нього є лапи, ніс, очі, рот і навіть пупок. Канадців зацікавив цей малюнок. Їх почало мучити питання: як його творцям вдалося зобразити пуп тварини? Вся справа в тому, що на снігу немає ніяких слідів.

Кейт Маккенна, журналістка канадського телеканалу CBC провела розслідування. Вона поділилася найпопулярнішими варіантами того, як пупок міг з'явитися.

Автор стрибнув у центр малюнка

Популярні новини зараз

Кремль зробив термінову заяву, українці ошелешені: "Готові обміняти Донбас на..."

Кравчук оцінив перші 100 днів президентства Зеленського, українці приголомшені: "Унікальна ситуація"

Головне за ніч: львівська авіакатастрофа, попередження Зеленського та "Майдан" під носом Путіна

Потужний удар по Росії: Україна зробила різку заяву щодо транзиту газу

Показати ще

Ця версія не може бути правдивою, адже ведмідь справді гігантський. Відстань від пупка ведмедя до краю тварини досягає приблизно двох метрів. Стрибнути взимку в об'ємній одязі на таку відстань досить складно. Сліди ковзання теж відсутні.

Використання дрона

Автори малюнка могли кинути щось у центр малюнка з допомогою дрона. Навіть той самий сніжок. Але дрони навряд чи витримали такий мороз – у Канаді температура повітря опустилася до мінус 20 за Цельсієм.

Ямки з'явилися раніше ведмедя

Можливо, вони і надихнули авторів на створення малюнка. Але цей варіант не здається журналістці правдоподібним. В той день в Монреалі йшов сильний сніг, тому від ямок не залишилося б і сліду.

Сніжки

На фото помітно, що пупок ведмедя – це чотири ями, які розташовані поруч один з одним. Якщо це вони і є, то творець пупка повинен бути неймовірно влучним і акуратним.

Хокейна ключка

Її довжина становить приблизно півтора метра. Тому нею цілком можна дотягнутися до центру малюнка. До того ж, швидше за все, брови теж намалювали з допомогою подібного предмету.

Зрештою, журналістка все ж з'ясувала, як творці гігантського намальованого ведмедя зробили йому пупок, не залишивши навколо ніяких слідів. Вона знайшла достовірну версію.

Редакція зв'язалася з Валері Дюамель, яка протоптала в заметі величезного ведмедя.

Вона повідомила:

"Так, пупок – це 5 сніжків, які були кинуті в одне місце".

Дівчина не очікувала такого інтересу і уваги ЗМІ до свого малюнку.

Представники компанії-оператора каналу Лашин, якого на льоду створили ведмедя, нагадали, що взимку по ньому ходити заборонено.

"Знай.uа" вже писав про те, що чоловік очистив автомобіль від снігу власним сином

Нагадаємо: у Twitter обговорюють лайфхак, який допоможе врятуватися від морозу

Читайте також: як підготуватися до морозу і що робити при обмороженні