Гороскоп на 13 лютого Овен

Вам не можна відкладати незавершені справи на потім, краще доробити все саме сьогодні. Але якщо хочете розтягнути задоволення, то можете це зробити.

Гороскоп на 13 лютого Телець

Цей день відмінно підходить для різних чудес, навіть якщо ви не вмієте їх створювати. Спробуйте зробити щось хороше і відчуєте себе набагато краще.

Гороскоп на 13 лютого Близнюки

Сьогодні ви нарешті зрозумієте, що майже весь час дня витрачається на роботу і на улюблені речі залишається дуже мало. Або полюбіть свою роботу, або займайтеся тим, що вам подобається.

Гороскоп на 13 лютого Рак

Сьогодні, щоб день пройшов для вас найкращим чином, слід заручитися підтримкою друзів. Будь вашим завданням складний проект чи просто великий чайник чаю.

Гороскоп на 13 лютого Лев

Сьогодні світ крутитися так, як вам цього захочеться, але от чи захочеться? У будь-якому випадку зусиль від вас не потрібно.

Гороскоп на 13 лютого Діва

Сьогодні ви будете настільки зайняті, як вже давно не були. І нічого матеріального за свою роботу не отримаєте. Але зате будете дуже задоволені своєю діяльністю в кінці дня.

Гороскоп на 13 лютого Терези

Сьогодні вам не буде рівних, ви навіть зможете вертіти іншими людьми, але не забувайте про відповідальність при цьому. Адже у всіх їхніх гріхах тепер будете винні ви.

Гороскоп на 13 лютого Скорпіон

Сьогодні ви навряд чи зробите все те, що запланували на цей день. Але не варто засмучуватися і опускати руки, частина виконаної роботи – вже допомога собі майбутньому.

Гороскоп на 13 лютого Стрілець

До інших людей не треба бути такими ж вимогливими, як до себе, краще проявіть терпіння, особливо з тупими і самовпевненими особистостями.

Гороскоп на 13 лютого Козеріг

Всі фінансові справи підуть надзвичайно добре. У разі потреби, можете навіть вирішити чужі проблеми.

Гороскоп на 13 лютого Водолій

Сьогодні все буде хоч трішки, але краще, ніж ви розраховували. Варто скористатися цією обставиною і не надто соромитися в розрахунках.

Гороскоп на 13 лютого Риби

Ваша думка сьогодні нікого цікавити не буде, тому краще залишити її при собі. Час її висловити ще прийде.

Як раніше повідомляв Знай.ua, дізнатися про свою долю цього тижня для всіх знаків Зодіаку можна в нашому тижневому гороскопі.

Нагадуємо, пити чай або каву не виймаючи ложечку з чашки вважається поганим тоном. Однак крім цього існують прикмети, за якими потрібно обов'язково виймати ложку з чашки.

Знай.ua також повідомляв, що астрологи розповіли, в який день краще заглянути до парихмахеру в лютому.

Гороскоп на тиждень 11 лютого - 17 лютого 2019