Астрофізики вважають, що викинуті потоки гамма-випромінювань стануть причиною незворотних руйнувань нашої планети.

Чорна діра – це область часо-простору з неймовірно сильним тяжінням. Воно настільки могутня, що її не може покинути практично нічого – навіть предмети, які пересуваються зі швидкістю світла. Вона миттєво поглинає і знищує абсолютно все, що до неї наближається.

Дослідники вивчають цей феномен уже багато років поспіль. Їм ніяк не вдається знайти розумні пояснення такої дивної поведінки телескопів на орбіті, коли вони виконують незрозумілі маневри або виходять з ладу. Останнім часом фіксування таких подій відбувається досить часто.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще

Геофізики реєструють потоки енергії, які б'ються з космосу або з надр Землі. Сучасні космічні апарати здатні фіксувати різні незрозумілі спалаху в космосі. Вони можуть виявитися гамма-променями – масштабними космічними викидами енергії, які мають вибуховий характер. Це найбільш небезпечний вид радіації, який здатний пройти через абсолютно будь-який захист.

Джерелом цієї енергії може стати все, що завгодно: сверхмассовые чорні діри, що наближається непізнаний об'єкт, коллапсирующие зірки або спалаху на Сонці.

Саме тому припущення того, що Земля може стати жертвою цієї всепоглинаючої чорної діри здається не такою вже неймовірною.

Раніше портал "Знай.uа" писав: дослідники NASA змоделювали удар гігантського астероїда по Землі, нас чекає справжній апокаліпсис. Астероїд-вбивця знищить все живе на планеті

Читайте також: незрозумілі космічні явища виникають через білі діри, загадка феномена розкрита. Білі діри утворюються в результаті загибелі дуже масивних і великих зірок

Як повідомлялося, з'явилася нова гіпотеза виникнення води на Землі - вона з'являється з атмосфери Юпітера. Гіпотезу підтвердили вчені з Каліфорнії і Франції