У вівторок, 19 лютого в 11:09 за київським часом Місяць підійде до Землі на мінімальну в поточному році відстань - 356 тисяч кілометрів. Земляни зможуть спостерігати так званий супермісяць. Про це повідомляє NASA.

Українці зможуть спостерігати супермісяць ближче до вечора - о 17:54. У цей момент Місяць буде найбільшим і найяскравішим.

Сьогодні Місяць проходить перигей (найближчу до Землі точку) за кілька годин до фази повного місяця, яке буде у 17:54. Вражає той факт, що супутник Землі буде виглядати на 8% більше, ніж він є насправді. У цей момент Місяць буде найбільшим і найяскравішим.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

У "Холостячку" повернувся улюблений психолог українців Рома Свечкоренко: Злата Огнєвіч дочекалася

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

В 2019 році буде ще одне явище супермісяця 19 березня, але Місяць буде менше - супутник підійде на відстань 359 тисяч кілометрів.

Ближче до Землі, ніж сьогодні, Місяць підійде наступного разу тільки 24 грудня 2026 року. Але найяскравішу Місяць у 21 столітті очікують 6 грудня 2052 року.

Нагадаємо, що ми писали: Місячне затемнення 21 січня: як уникнути проблем у найнебезпечніший день місяця.

Як повідомляв "Знай.ua", вченим вдалося зафіксувати унікальне явище під час “Кривавого Місяця”: вперше в історії. Під час затемнення повз "Кривавого Місяця" пролетів метеорит. Астрономам вперше в історії вдалося його зафіксували. Про це пише журнал National Geographic. В Україні очікується кривавий супермісяць: бережіть свої голови.

Раніше "Знай.ua" писав, про місячне затемнення 21 січня: у чому небезпека для кожного знаку Зодіаку. Деяким знакам варто бути акуратнішими в ці дні.

Незвичайне природне явище – Місячне затемнення сталося вранці 21 січня. Його також називають кривавим Місяцем і приписують їй магічне значення. Астрологи переконані, що воно по-різному впливає на кожен знак Зодіаку.