Якщо вірити уфологам, прибульці вже давно виношують план по завоюванню Землі. І у них на це є безліч причин. По-перше, наша планета має величезні запаси води та інших матеріальних ресурсів. По-друге, наше Сонце ще досить молоде, але вже стабільне. І по-третє, практично всі вулкани на Землі заснули і вичерпали свої ресурси.

Експерти вже давно повідомили, що Землю з упевненістю можна назвати аномалією. Це пояснюється тим, що її формуванню посприяло безліч випадкових факторів. До них можна віднести розміри, хорошу щільність і розташування газових гігантів на оптимальній відстані. Воно рятує Землю від тяжіння Сонця, але водночас не робить небесне тіло своїм супутником.

Кемерон Оствик присвятив своє життя уфології. Він вивчає НЛО і пов'язані з ним феномени вже протягом 35 років. Дослідник вважає, що інопланетні цивілізації випереджають землян за рівнем розвитку. Вони вже вичерпали свої природні ресурси, що дозволило їм розвинутися і в технічному плані. Звичайно, жителі Землі теж всіляко розвивають і використовують сучасні технології. Але вони дещо відстають.

Прибульці не збираються знищувати нашу планету. Вони навіть не хочуть дати це зробити землянам. Якщо вірити Оствику, що мета інопланетян – знищити Homo Sapiens і переселитися на Землю. Для здійснення своєї мети вони використовують таємничу планету під назвою Нібіру.

Неймовірно, але це вторгнення виявилося більш ніж реальним. Воно було знято жителями Тюмені. Прибульці спробували замаскувати Планету Х під Місяць. Але у них нічого не вийшло. Нібіру видали занадто яскраве світло, який не характерний для природного супутника Місяця, а також гігантські розміри.

Скептики заявили, що очевидці стали жертвами ілюзії. Але багато користувачів все ж повірили в те, що Нібіру дійсно настає і може в будь-який момент напасти на Землю.

"Знай.uа" вже писав: на Землі виявили посланців з Нібіру

Читайте також: прибульці з Нібіру позбавлять жінок чоловічої уваги

Як повідомлялося: інопланетяни повернулися на Землю, щоб забрати своїх нащадків