Уфологи повідомили, що інопланетяни послали їм страшне послання. Прибульці мають намір захопити Землю і знищити людство. Вони збираються зробити це дуже швидко, не викликаючи жодних підозр.

Поки невідомо, чому гуманоїди вирішили вийти на контакт з дослідниками космосу. За однією з версій, інопланетні жителі хочуть використати їх для своїх прихованих цілей або для втілення в життя підступного плану. Також залишається нез'ясованим, чому настільки секретну інформацію експерти вирішили повідомити широким масам.

Уфологи повідомили, що кінець близький, і людству не врятуватися. Інопланетяни збираються використовувати небезпечну зброю. З допомогою відправляють речовин вони впливають на людей. Це речовини нового покоління, які практично неможливо помітити.

Популярні новини зараз

Сердючка увірвалася в український шоу-бізнес, Каменських і Поляковій можна починати боятися, відео

Суддя "Топ-модель по-українськи" Костромічова отримала прочухана через знімки з тваринами

Тіна Кароль відповіла Дану Балану взаємністю: "Шукали дуже довго"

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Показати ще

З моменту початку наступу прибульців до повного знищення людства пройде не більше 24 годин. Менш ніж за добу інопланетяни знищать з Землі все живе – людей, тварин, риб і комах. Уфологи вважають, що вони використовують зброю, здатну зруйнувати нервову систему за лічені години. На думку експертів, план атаки проти Блакитної планети розробили гуманоїди з Нібіру.

Земля потрібна їм для реалізації амбітних проектів. Прибульці збираються захопити інші космічні об'єкти. А на нашій планеті вони знайдуть необхідні для цього ресурси і побудують перевалочну базу.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: гуманоїди з Нібіру надіслали землянам страшне попередження, вам кінець. Людство буде знищено за лічені години

Читайте також: прибульці з Нібіру створять на Камчатці базу для захоплення Землі, що війни не уникнути. Названа приблизна дата вторгнення – 23 лютого

Як повідомлялося, гігантський астероїд несеться до Землі на шаленій швидкості. Рівень загрози шокував експертів

Нагадаємо: инопланетяне-капіталісти нападуть на людство: почнуться розборки Бембі і Годзілли. Людиноподібні прибульці мають щось спільне з людьми – бажання підкорювати Всесвіт