Гороскоп на 16 березня Овен

Коли почуєте сміх навколо себе, не варто відразу сприймати все в штики, адже насправді сміються з вами, а не над вами.

Гороскоп на 16 березня Телець

Якщо будете й далі так багато базікати і практично нічого не робити для досягнення мети, то вас просто вважатимуть тільки базікою.

Гороскоп на 16 березня Близнюки

Не варто обмежувати свої дії принципами або мораллю. Вам пора задовольнити парочку бажань, інакше вони не дадуть вам спокійно жити.

Гороскоп на 16 березня Рак

Вам не потрібні сьогодні гороскопи, щоб знати майбутнє, ви і так добре передбачаєте його і собі, і оточуючим.

Гороскоп на 16 березня Лев

День відмінно підійде, щоб піднести комусь невеликий подарунок. Навіть саму дрібницю з ваших рук приймуть, як величезний дар.

Гороскоп на 16 березня Діва

Поменше думайте про себе, щоб день пройшов добре. Сьогодні вам буде набагато простіше догодити іншим, ніж собі.

Гороскоп на 16 березня Терези

Ви зрозумієте, як важлива для вас свобода, тому можете піти звідти, де знаходитесь. Але всі мости краще не спалювати.

Гороскоп на 16 березня Скорпіон

Увесь день буде триматися на міцній дружбі, а якщо ви посварилися з друзями або давно не спілкуєтеся, то саме час відновити відносини.

Гороскоп на 16 березня Стрілець

Більше уваги приділяйте дрібницям. Здається, що зараз вас це сильно уповільнює, але пізніше така скрупульозність принесе відчутні плоди.

Гороскоп на 16 березня Козеріг

День для вас, м'яко кажучи, неприємний, до вас ставитимуться зневажливо. А будь-яка ваш відповідь на це, тільки доведе противнику правильність його позиції.

Гороскоп на 16 березня Водолій

Сьогодні ви можете дізнатися з розмов з оточуючими дуже і дуже багато з того, що вам слід було б знати і раніше. Не ухиляйтеся від цих бесід.

Гороскоп на 16 березня Риби

Можливо, що сьогодні ви дасте згоду, про яку будете жалкувати згодом. Як би вам не хотілося це зробити, зважте всі "за" і "проти", може бути, ви зміните рішення.

Як раніше повідомляв Знай.ua, дізнатися про свою долю цього тижня для всіх знаків Зодіаку можна в нашому тижневому гороскопі.

Нагадуємо, Гроб Господній розкрили і побачене змусило світ затамувати подих.

Як повідомляв портал Знай.ua, що в березні для метеозалежних людей буде кілька важких днів. Фахівці розповіли, наскільки небезпечною буде активність сонця і склали календар магнітних бур на березень 2019 року.

Гороскоп на тиждень 11.03 - 17.03