У мережу потрапило відео, записане камерою спостереження в бібліотеці одного з американських містечок. Співробітниця установи залишилася в приміщенні одна. Ввечері вона збиралася йти додому, як раптом сталося щось дивне. Вона проходила повз одного з читальних залів і помітила незрозумілий рух всередині. Вона дуже злякалася, але не подала виду і дуже швидко вийшла з бібліотеки.

Наступного дня жінка подивилася запис із камери, встановленої у будівлі. Побачене ще більше здивувало і шокувало її. На ролику видно, як героїня проходить повз порожнє приміщення, а через кілька секунд повертається назад. Співробітниця повідомила, що саме у цей момент вона побачила щось в залі і вирішила, що потрібно терміново покинути будівлю.

Якщо придивитися, на кадрах можна побачити, як у читальному залі щось або хтось ворушиться біля вікна. Це нагадує скупчення якихось темних фігур. Ролик був опублікований в соціальній мережі Reddit. Він швидко поширився і став популярним.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Користувачі не залишилися осторонь. Вони висунули різні теорії про те, що це могло бути.

Деякі коментатори вважають, що це були справжні привиди. На думку інших, це загадкове чудовисько з безліччю щупальців. Треті міркують про хрономіраж, тобто містичний образ із майбутнього або минулого. Деякі користувачі думають, що жінка побачила прибульця. А інші стверджують, що це було щось з паралельного виміру, незбагненне для розуму людини.

Нагадаємо, 4-річна дочка сімейної пари з американського міста Північна Тонаванда в штаті Нью-Йорк розповіла батькам, що її час від часу відвідувала жінка, яку ніхто, крім неї, не бачив

Як повідомляв портал, "Знай.uа", це єдиний ролик з якісною відеозйомкою, де можна чітко розгледіти привида

Також "Знай.uа" писав, 39-річна мати двох дітей Аманда Пападопулос стверджує, що в її будинку живе привид дитини