Моторошні інциденти відбуваються в місті Сигуатепеке Гондурасу. Місцеві ЗМІ повідомляють про смерть двох людей в результаті нападу на них чупакабри.

Перше повідомлення про напад страшного монстра на людину з'явилося близько місяця тому. Відомо, що тварина вкусила чоловіка за ногу і висмоктала всю кров. Місцеві жителі повідомляють, що тіло жертви було в жахливому стані.

Зараз місцеві ЗМІ приписують чупакабрі ще одну загадкову смерть у регіоні. Молода людина по імені Джовані помер по дорозі в своє село з вечірки в сусідньому місті.

Це вбивство сталося три тижні тому. Родичі вбитого три дні шукали тіло. Воно виявилося в гірській місцевості неподалік від села.

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Показати ще

Місцеві жителі стверджують, що в тілі хлопця не було крові. Крім того, він ніяк не міг сам опинитися в тій місцевості, адже туди не веде жодна дорога. Вони не сумніваються, що саме напад чупакабри став причиною смерті хлопця.

Ці смерті дуже турбують місцевих жителів, адже раніше напади відбувалися тільки на домашніх тварин.

Раніше повідомлялося, що одним днем, неподалік від міста Сан-Хав'єр, провінція Санта-Фе, Марія Хулія Кандотти (Maria Julia Candotti) виявила щось дивне на полі. Вона стверджує що це не перший випадок, коли вона помічає щось подібне, схоже на вугра, але з зморшкуватою шкірою і людськими зубами.

Нагадаємо, щось заманювало хлопчика в гущавину лісу. Рідний голос ішов не від будинку, а із самої гущавини лісу.

Як повідомляв Знай. ua, археологи знайшли найдавніший предмет, що доводить: по українських селах гуляли вовкулаки.

Знай. ua писав, що фермери знайшли в полі моторошну істоту, яка стане вашим нічним кошмаром.