У квітні українців чекають магнітні коливання, близькі до магнітної бурі першого рівня "G1". Цікаво, що найсильніша з них буде 12 квітня. Про це стало відомо із інформації Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

"12 квітня прогнозуються магнітні порушення близькі до магнітної бурі першого рівня "G1", - повідомили астрономи.

Також магнітних бур невеликої потужності астрономи чекають з 5 по 7 квітня, а також 13, 24, 25 і 25 квітня.

Магнітні бурі першого класу мають здатність впливати на енергетичні системи. До них можна вднести слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Чоловік Дорофєєвої Дантес назвав своє джерело натхнення, це не Надя

Показати ще

Варто зазначити, що раніше фахівці наголошували, що магнітні бурі на Сонці починають повторюватися з кроком 27 днів (інтервал в 27 днів дорівнює періоду обертання Сонця навколо осі).

Людям з хронічними захворюваннями медики радять добре висипатися і не перевантажувати організм їжею. Особливе місце в зоні ризику займають люди з хворобами серця. Їм варто особливо ретельно стежити за своїм здоров'ям в ці дні.

До речі, кількість магнітних коливань у березні цього року побила всі рекорди. Результати сильного і потужного магнітного спалаху добре відчули українці 20 березня. Магнітна буря спровокувала значне погіршення самопочуття людей і загострення хронічних захворювань.

Раніше "Знай.uа" писав: над військовою базою пролетів трикутний НЛО, залишивши таємничий знак, у Зоні 51 розводять руками

Нагадаємо: знаменитий Розуелл став притулком надприродних істот, такого немає більше ніде

Читайте також: колишній президент Польщі розповів про прибульців, вони приберуть нас, разрубят навпіл, Земля паде