Вчені вирішили провести незвичайний експеримент. Вони помістили двадцять мишей на Міжнародну космічну станцію, щоб вивчити вплив стану невагомості на організм. Приблизно через 10 днів після початку дослідження гризуни почали істерично бігати колами. Про це повідомляє Scientific Reports.

МКС
МКС

Перший тиждень стан тварин був стабільним. Вони ніяк не змінили свою поведінку в невагомому стані. Будні гризунів проходили як зазвичай: умивання, прийом їжі, сон, спілкування з родичами і так далі. Те, що відбувається на Міжнародній космічній станції знімали на відео спеціально встановлені камери. Учені спостерігали за поведінкою мишей і загальним ходом експерименту з Землі.

Через 7-10 днів дослідники помітили порушення розпорядку дня і поведінки гризунів. Молодші тварини почали швидко бігати колами, чіпляючи стіни. Спочатку вони бігали поодинці, а потім почали пересуватися групами.

Вчені припустили, що гризуни пережили сильний стрес від тривалого перебування в стані невагомості і далеко від Землі. Таким чином вони розслаблялися і знімали напругу. Дослідники поки не змогли пояснити що сталося. Точну відповідь на запитання, чому саме молода група тварин зазнала стресу, а не всі гризуни на Міжнародній космічній станції, не знайдено.

Результати експерименту можуть стати причиною того, що людям заборонять польоти в космос. 

Раніше портал "Знай.uа" писав: Нібіру випередила астронавтів на МКС сталася катастрофа, людство в небезпеці. Міжнародна космічна станція вийшла з ладу, NASA терміново евакуює астронавтів

Також Знай.uа" писав, що NASA і SpaceX відправлять у космос "літаючого дракона"

Як повідомлялося, на космічній станції знайшли загрозу для людства, розвелося стільки, що важко уявити. Вчені виявили, що на МКС мешкають потенційно небезпечні гриби і мікроорганізми