Алкоголізм - руйнівна звичка, яка знищує сім'ї і в першу чергу - особистість самої людини. Тому вчені щосили б'ються над розробкою нових засобів для лікування від "зеленого змія", а також активно працюють над тим, щоб виявити, з чим саме пов'язана схильність до пияцтва. І, можливо, зупинити аддикцию в зародку. Нові висновки вчених дивують і бавлять одночасно. Виявляється, для того, щоб не страждати алкоголізмом, досить жити в сонячному регіоні.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа пияцтво людей штовхає нестача сонячного світла, холодний клімат і пов'язана з ним депресія, вважають вчені з США. Виявляється, існує взаємозв'язок між середньою температурою повітря, тривалістю світлового дня і вживанням міцних спиртних напоїв.
Дані зі 193 країн показали, що такі особливості клімату призводять до вищих показників споживання алкоголю та захворювань печінки.
"Це перше дослідження, яке системно демонструє, що в усьому світі та в Америці, на більш холодних територіях та в районах, де менше сонячного світла, ви більше п’єте та більш схильні до цирозу", — каже керівник дослідження Рамон Баталлер, заступник директора Пітсбурзького центру досліджень печінки.
Алкоголь — судинорозширювач, він розслаблює кровоносну систему і збільшує приплив теплої крові до шкіри.
У дослідженні, опублікованому в Hepatology journal, використані дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Всесвітньої метеорологічної організації.
В ньому також брав участь доктор Пітер МакКанн, медичний радник лікарні Castle Craig — шотландської клініки з реабілітації постраждалих від алкогольної та наркотичної залежності.
За його словами, дослідження дає нові докази того, що погода, а особливо температура та кількість сонячного світла, впливає на споживання алкоголю.
А це збільшує ризики такої небезпечної хвороби печінки як цироз, що в перспективі може призводити до відмови печінки та до смерті.
Нагадаємо, як кинути палити назавжди: медики раскрыли главный секрет
Як повідомляв портал "Знай.uа" медики запропонували лікувати нікотинову залежність з допомогою білка, який зміцнює силу волі.
Також "Знай.uа" писав, що куріння сигарет може призвести до розвитку когнітивних порушень у дітей та онуків.