Crescent – готель, розташований в американському місті Юрика-Спрінгс, штат Арканзас. Його вважають недобрим місцем, адже тут постійно трапляються загадкові містичні історії, нібито пов'язані з темними силами. Готель був побудований в 1886 році. Він дуже швидко почав розсипатися на частини, через що переніс кілька суттєвих реставрацій. Ще в той час з'явилися чутки про те, що дана будівля проклята. Примітно, що в різний час вона належала кільком досить таємничим особистостям.

Готель Crescent

Одним із власників був винахідник і радіоведучий на ім'я Норман Бейкер. Він придбав Crescent в 1937 році і перетворив його на приватну клініку для онкологічних хворих. Варто відзначити, що у нього не було ні медичної освіти, ні ліцензії. Незважаючи на це, він стверджував, що знайшов ліки від раку, яким і лікував пацієнтів. У 1940 році Бейкера заарештували за звинуваченням у шахрайстві, він провів у в'язниці кілька років.

Готель Crescent

Норман помер багато років тому. Але нещодавно сталося те, що змусило знову про нього заговорити. Сьюзен Бентон, ландшафтний художник, під час робіт біля історичного готелю натрапила на щось незвичайне. Вона виявила в землі кілька пляшечок, колб і баночок з таємничим змістом. Археологічна група відкопала близько 500 таких судин. Вчені припустили, що в цих баночках знаходяться знамениті ліки від раку, який винайшов Бейкер.

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Виявлені баночки і колбочки

Їх відправили до криміналістичну лабораторію Університету Арканзасу. Дослідники вивчили вміст колб і з'ясували, що в деяких з них зберігалася заспиртована людська плоть. Судячи з усього, Норман брав зразки тканин у пацієнтів і зберігав їх.

Деякі конспірологи вважають, що підприємцю дійсно вдалося знайти ліки від страшної хвороби. Але американські фармацевтичні корпорації не допустили медичну революцію. Вони зробили все, щоб запроторити Нормана за ґрати і утримати в таємниці його відкриття.

Нагадаємо, з'єднання, які містяться в шишках хмелю, перешкоджають зростанню ракових клітин.

Читайте також: старовинний маєток пивоварів облюбували привиди, вони прийшли, щоб розповісти нечуване

"Знай.uа" писав, що дієта з високим вмістом цільнозернових продуктів, висівок і злакових волокон знижує риск виникнення раку печінки.